Томенко звинувачує коаліцію у невиконанні обіцянок, оскільки фінансування пільг владі планується збільшити на 1 млрд. грн.

11:56, 24 вересня 2007
Останні події
0 0

Заступник лідера БЮТ Микола ТОМЕНКО звинувачує представників коаліції у невиконанні передвиборних обіцянок, оскільки проектом державного бюджету на 2008 рік передбачено збільшення фінансування пільг та преференцій для української влади приблизно на 1 млрд. грн.

Про це М.ТОМЕНКО заявив сьогодні під час прес-конференції в УНІАН.

Він наголосив, що БЮТ проаналізував проект держбюджету і виявив, що пряме збільшення фінансування органів центральної влади заплановане на суму 650 млн. грн., а 350 млн. грн. – сума, яка вже витрачається на фінансування пільг у поточному році.

Зокрема, за його словами, наступного року, згідно із проектом держбюджету-2008, на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення Кабінету міністрів пропонується виділити 217 млн. 438 тис. грн., що порівняно з цим роком більше на 24%, Верховної Ради – 130 млн. 396 тис. грн. (20%), Президента України – 122 млн. 863 тис. грн.(6%).

Крім того, сказав М.ТОМЕНКО, на створення належних житлових умов народних депутатів передбачається виділити понад 44 млн. грн., забезпечення перевезень вищих посадових осіб держави авіаційним транспортом – понад 51 млн. грн., підтримку санаторно-курортних закладів ДУС - майже 87 млн. грн.

Заступник лідера БЮТ також наголосив, що на 33% планується збільшити фінансування стаціонарного медичного обслуговування народних депутатів і керівного складу державних органів влади, на 22,4% - їхнє поліклініко-амбулаторне обслуговування. “Очевидно, якісь складнощі після виборів відбудуться зі здоров’ям у керівного складу”, - сказав М.ТОМЕНКО.

Суттєво, за його словами, зростуть і видатки на ремонтні роботи у санаторіях, де обслуговуються депутати і працівники інших центральних органів влади.

Як наголосив М.ТОМЕНКО, таким чином, проект державного бюджету на наступний рік свідчить, що всі обіцянки представників коаліції – Партії регіонів, СПУ та КПУ - про відміну пільг і преференцій українській владі були “елементом гри”. “Гра у ліквідацію пільг під час виборчої кампанії є не просто гра, а цинічний обман виборців”, - сказав він.

Тим самим, наголосив М.ТОМЕНКО, коаліція продемонструвала, що не збирається ліквідовувати пільги. “Не готові ще депутати з Партії регіонів жити в гуртожитках”, - сказав він.

М.ТОМЕНКО зазначив, що збільшення фінансування в 1 млрд. грн. на пільги і преференції, стосується лише центральних органів влади, без урахування правоохоронних органів, міністерств, відомств та місцевої влади.

Як заявив М.ТОМЕНКО, БЮТ вбачає за доцільне направити ці кошти на фінансування освіти, культури та науки.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter