ПЗУ: «Соціальний захист дітей з боку держави. Дитяче харчування в Україні – законодавство, проблеми, шляхи вирішення. Досвід інших країн»

19:20, 12 вересня 2007
Останні події
0 0

13 вересня 2007 року у прес-центрі Партії Зелених України відбудеться прес-конференція на тему «Соціальний захист дітей з боку держави. Дитяче харчування в Україні – законодавство, проблеми, шляхи вирішення. Досвід інших країн»

Мета прес-конференції: Привернути увагу до проблем розвитку галузі дитячого харчування в Україні. Законодавчих аспектів соціального захисту дітей найменшого віку (від «0» до «2-х» років). Недостатнього фінансування з боку держави програм по захисту материнства та дитинства. Забезпечення дітей до 2-х років безкоштовним харчуванням. Досвід соціального захисту дітей в інших державах. Ефективність застосування аналогічних проектів в Україні.

Учасники:

Леонід Калінько– Київська міська державна адміністрація, Начальник управління організації лікувально-профілактичного лікування матерів та дітей.

Олена Муквич – Інститут Педіатрії, акушерства та гінекології, Кандидат медичних наук.

Ігор Челомбітко  – народний депутат 4-го скликання, Кандидат в народні депутати 2007 р., Автор закону України «Про дитяче харчування»

Олександр Голованов  – директор заводу дитячого харчування «САЛЮС»

Початок прес-конференції о 12.00

Адреса: м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 11

прес-центр Партії Зелених України

Акредитація за телефонами:

8 044 279 63 17

8 067 500 90 75

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter