Сьогодні вийшов тисячний номер «Газеты по-киевски».

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив генеральний директор видавництва «ПресЦентр», головний редактор «Газеты по-киевски» Сергій ТИХИЙ.

Він зазначив, що перший номер «Газеты по-киевски» вийшов у січні 2003 року й її стартовий тираж становив 15 тис. екземплярів, але вже до кінця 2003 року становив 60 тис. екземплярів. Із 2004 року газета почала виходити щодня.

Говорячи про успіхи, С.ТИХИЙ повідомив, що в лютому 2006 року запрацював інтернет-портал «Газеты по-киевски оn-line», який сьогодні займає 12-13-е місце в загальнонаціональному рейтингу сайтів друкованих видань.

Окрім цього, за словами С.ТИХОГО, починаючи із серпня 2006 року кожні півроку видавництво випускає по два нові проекти. Зокрема, в другому півріччі 2006 року з`явилися тижневики «Газета по-днепропетровски» та «Газета по-харьковски». У першому півріччі 2007 року вийшли в Києві «Газета нашего района» і «Газета по-одесски».

За його словами, у вересні 2007 року буде завершено створення безкоштовних районних газет у Києві. На сьогоднішній день така газета видається в 8-ми з 10-ти районів столиці.

«Газета нашего района» матиме найбільший тираж і обсяг власного наповнення серед усіх безкоштовних видань у столиці, впевнений він.

С.ТИХИЙ підкреслив, що в жовтні-листопаді поточного року запланований вихід «Газеты…» ще в двох містах – Донецьку та Львові. Таким чином, сказав він, видавництво «ПресЦентр» матиме єдину в Україні мережу якісних міських газет.

«Сукупний тираж газет за тиждень, що випускаються видавництвом, до кінця вересня становитиме понад 650 тис. екземплярів – це реальна цифра», - підкреслив він.

Окрім цього, С.ТИХИЙ повідомив, що до кінця вересня запланований старт порталу «Газета по-харьковски оn-line».