Блок «Український регіональний актив» має намір направити своїх спостерігачів на всі виборчі дільниці в Україні – Супрун

18:27, 21 серпня 2007
Останні події
0 0

Виборчий блок «Український регіональний актив» має намір направити своїх спостерігачів на всі виборчі дільниці в Україні. 

Виборчий блок «Український регіональний актив» має намір направити своїх спостерігачів на всі виборчі дільниці в Україні.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомила лідер блоку, голова Народно-демократичної партії Людмила СУПРУН.

«На кожну з 30 тисяч виборчих ділянок в Україні ми готуємо своїх спостерігачів. До цього процесу ми залучатимемо молодь, яка поки не стала заангажованою. Молодь не повинна дозволити комусь вкрасти у них країну», - сказала Л.СУПРУН.

На її думку, тільки присутність спостерігачів блоку на кожній виборчій дільниці дозволить захистити голоси, віддані за «Український регіональний актив». «За статистикою, 30 відсотків виборців, які хочуть йти на вибори, голосуватимуть за непарламентські партії. І якщо ми не дорахуємося цих голосів у цілому на непарламентські партії, ми ніколи не визнаємо результати таких виборів», - пояснила лідер блоку.

Як повідомляв УНІАН, 12 серпня був створений виборчий блок "Український регіональний актив" за участю Народно-демократичної партії, Демократичної партії і Республіканської християнської партії.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter