GO!Sport — заради спортивної нації!

17:07, 21 серпня 2007
Останні події
0 0

21 серпня в Інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, присвячена презентації Першої національної виставки спортивних товарів та послуг GO!Sport.

У прес-конференції взяли участь В.П. Корж, міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту; В.М. Сушкевич, президент Асоціації «Спортивна індустрія України», народний депутат України; Г. Шишкіна, генеральний директор компанії «Спорт Тур Маркетинг», В. Пекар, президент компанії «Євроіндекс».

Перша національна виставка спортивних товарів та послуг GO!Sport відбудеться 29 серпня – 1 вересня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Її організатором виступає компанія «Спорт Тур Маркетинг». Виставка проходить за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національного олімпійського комітету України та Асоціації «Спортивна індустрія України». Партнер виставки — компанія «Євроіндекс».  Партнер в Росії — компанія «Спорт Коммюнікейшн Груп».

Сьогодні спортивна індустрія України знаходиться на стадії становлення. Обсяг продажів спортивних товарів вже сягнув $1 млрд. і до кінця року, за прогнозами експертів, зросте ще на 20%. Подальший розвиток галузі, необхідність підвищення конкурентоспроможності вітчизняного виробництва, формування ринкових механізмів регулювання діяльності у сфері виробництва й реалізації спортивних товарів та послуг в Україні потребують дієвих маркетингових інструментів. Ефективним механізмом вирішення цих важливих завдань, а також вагомим внеском у справу популяризації спортивного руху в нашій державі покликана стати виставка з запальною назвою GO!Sport.

Понад 50 компаній-учасників демонструють в експозиції GO!Sport 2007 спортивний одяг, взуття та аксесуари, товари та обладнання для фітнесу, оснащення для ігрових, водних, зимових, екстремальних видів спорту та outdoor. Загалом на виставці  представлено понад 120 світових та вітчизняних спортивних брендів, серед яких Asics, COLMAR, COLUMBIA, DECOTURF USA, DESSO-DLW, Diadora, EXTREMAL, Graf, Inter Atletika, Johnson, Joma, LIFE FITNESS, MONDO, Mueller, Precor, Senat, Taraflex, Vadzaari, Vasil, «Корн», «Лекстан» и др.

Окремо виділена спеціалізована експозиція «Спортивні споруди» об’єднує компанії, діяльність яких пов’язана з проектуванням, спорудженням та оснащенням спортивних об’єктів. Напередодні проведення в Україні «Євро-2012» її актуальність беззаперечна, адже першочергового значення набувають завдання реконструкції існуючих та побудови нових спортивних споруд. Саме ця тема стала ключовою для першого випуску українського видання журналу «In_Sports. Новости спортивной индустрии», який буде презентовано всім учасникам та відвідувачам виставки.

Різноманітні заходи ділової виставкової програми GO!Sport орієнтовані на політиків, підприємців, спортсменів-професіоналів. Вони змушують замислитися, спонукають до дії та заряджають драйвом. Так, питання пошуку національної ідеї, яка спроможна об’єднати всіх громадян нашої країни незалежно від місця народження, мови, професії та політичних переконань, буде обговорюватися на круглому столі «Спорт як ключ до національного єднання України».

Під час презентаційної сесії «GO!Sport — передтендерний майданчик» учасники виставки демонструватимуть свої найсучасніші розробки представникам державних закупівельних структур у галузі спорту та проводитимуть переговори з керівниками низки міністерств та відомств України й представниками спортивних федерацій і клубів.

Для фахівців спортивної індустрії відбудуться Всеукраїнська конференція «Спортивно-оздоровчі комплекси та фітнес-центри: оснащення та експлуатація», семінар-демонстрація «Фітнес-технології», семінар «Мерчандайзинг як інструмент спортивного маркетингу», а також організовано Fashion-подіум, де проходитимуть покази нових колекцій спортивного одягу.

На яскраве дійство для усіх прихильників активного способу життя перетворить виставку калейдоскоп видовищних шоу та цікавих конкурсів. Настрій задаватимуть відкритий Київський ролер-контест, фрістайл на велосипедах на великому трампліні, товариські зустрічі представників федерацій бойових мистецтв, програма SHOW MUST GO!Sport з показовими виступами майстрів капоейри, бойового гопака, «Студії Серебрянських» та «Йога-студії А. Сідерського».

Оргкомітет GO!Sport висловлює подяку телепартнерам виставки — телевізійним каналам «Мегаспорт» та «М1» — за підтримку в організації виставки.

Найповнішу інформацію про заходи виставки та поточні події ви завжди отримаєте у прес-центрі, а також в Інтернеті на сайті www.go-sport.com.ua.

Контактна особа: Марина Клішина, PR-менеджер, компанія «Євроіндекс», e-mail: klishina@eindex.kiev.ua, тел.: (044) 461-9303 або 537-0671 (прес-центр на виставці).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter