Бізнесмен Пенчук просить Омбудсмена та Президента захистити його громадянські права

15:26, 24 липня 2007
Останні події
0 0

Бізнесмен, один з авторів проекту “Донецька мафія” Борис ПЕНЧУК просить Омбудсмена Ніну КАРПАЧОВУ та Президента України Віктора ЮЩЕНКА захистити його громадянські права. 

Бізнесмен, один з авторів проекту “Донецька мафія” Борис ПЕНЧУК просить Омбудсмена Ніну КАРПАЧОВУ та Президента України Віктора ЮЩЕНКА захистити його громадянські права.

Про це він повідомив на прес-конференції в УНІАН, оприлюднивши відповідні звернення.

Він заявляє, що “підпорядкованою одному з лідерів Партії регіонів Борису КОЛЕСНІКОВУ прокуратурою здійснюються безпрецедентні терористичні дії, спрямовані на знищення мене і членів моєї родини, тобто тих, хто був змушений віддати прибутковий бізнес АХМЕТОВУ-КОЛЕСНІКОВУ та їх оточенню”.

Б.ПЕНЧУК також заявляє, надав журналістські розслідування, якими підтверджено кримінальне походження капіталів «донецького клану».

Однак, натомість Б.ПЕНЧУК та його однодумці отримали заведені кримінальні справи проти них самих, в тому числі, за фактом виходу книги “Донецька мафія”. “Заангажованими донецькими судами, на вимогу Б.КОЛЕСНІКОВА та В.МАЛИШЕВА за надуманими позовами, заарештоване все моє майно та житло”, – йдеться у зверненні. “Я прошу Вас, пані Н.І.КАРПАЧОВА, як уповноваженого з прав людини, розібратися з ситуацією, що склалася, взяти її під свій особистий контроль, і допомогти мені скористатися своїми громадянськими правами в повному обсязі, не допустити правового безладу”, – закликає Б.ПЕНЧУК.

Аналогічне звернення також адресоване Президенту В.ЮЩЕНКУ.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter