„Змінимо світ на краще! 6-ий Міжнародний дитячий фестиваль

11:23, 10 липня 2007
Останні події
14 0

Цьогорічний Міжнародний дитячий фестиваль „Змінимо світ на краще!” у Міжнародному дитячому центрі „Артек” збере делегації дітей з 27 країн Європи, Азії та Африки.

Головною метою фестивалю є сприяння розвитку дитячої дипломатії, розширення співробітництва між державами щодо розвитку інститутів прав захисту дітей, реалізації освітніх, культурних та соціальних проектів, спрямованих на формування у підростаючого покоління культури миру, розбудови світу без воїн та насильства.

Емблемою фестивалю є сім долонь кольорів веселки, що розташовані одна до одної колом. Вони символізують єдність культур народів світу, рівні права кожного, прагнення до відкритості, свободи, мирного майбутнього.

Фестиваль проводиться вшосте. У 2001 році учасниками фестивалю стали делегації Болгарії, Грузії, Росії та України, наступного року кількість країн збільшилася удвічі. Подалі кількість та географія фестивалю розширювалися (у 2003 році фестиваль зібрав посланців 14 країн світу, у 2004 – 18 делегацій, у 2005 році – 21 делегація).

Протягом фестивальної зміни діти презентують культурні програми (пісні, танці, фольклорні та театральні вистави, медіа-презентації, мистецькі виставки тощо), що яскраво передають національний колорит їх народів, а також розповідають про думки дітей різних країн стосовно збереження миру, культурного надбання людства, захисту їх прав та свобод.

Враховуючи унікальну культурологічну та педагогічну роль фестивалю у вихованні підростаючого покоління в умовах полікультурного світу, у 2004 році його взяла під свій патронат ЮНЕСКО.

Фестиваль відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, за сприяння Національної комісії ЮНЕСКО, спеціального посланника ЮНЕСКО у справі підтримки молодих талантів Людмили Кучми. Генеральний спонсор - корпорація «Інтерпайп»,  спонсори – ТОВ «АРГО-торгівельна мережа», Холдінг „Петрус”, ТОВ „Фалбі”, ЗАТ „ІК „ХХІ Століття”, Авіакомпанія „АероСвіт”, група компаній „Пальміра Рута”, ДП „Фаворит-Плюс”, народний депутат України 5-го скликання Федір Шпиг. Генеральний інформаційний спонсор – Національна телекомпанія України. Організатори фестивалю – Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра та Міжнародний дитячий центр „Артек”.

Детальніше про фестиваль на сайті МДЦ „Артек” www.artek.org

Довідка

Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра протягом семи років сприяє становленню молодих талантів, залученню підростаючого покоління до збереження та розвитку народних традицій, вітчизняної культури та мистецтва. Серед приоритетних програм Фонду – надання допомоги дітям з вадами слуху, заочний конкурс „Хай здійсняться дитячі мрії”, Міжнародний дитячий фестиваль „Змінимо світ на краще!” у Міжнародному дитячому центрі „Артек”, підтримка Міжнародного пісенному конкурсу „Дитяче Євробачення”.

Голова Правління Всеукраїнського

благодійного Фонду Надії і Добра     В.І.Довженко

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter