Судноплавна компанія «Альфамарін» заявляє, що її судно затримали з незрозумілих причин в Керченському морському порту

16:30, 04 червня 2007
Останні події
0 0

Судноплавна компанія «Альфамарін» заявляє, що зафрахтоване нею судно під прапором Російської федерації «Федор Котов» затримали з незрозумілих причин в Керченському морському торговому порту. 

Судноплавна компанія «Альфамарін» заявляє, що зафрахтоване нею судно під прапором Російської федерації «Федор Котов» затримали з незрозумілих причин в Керченському морському торговому порту.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив генеральний директор компанії Юрій ПЕТРИЩЕВ.

«17 травня судно, власником якого є наша компанія, зайшло на законних підставах для здійснення технологічних процесів у порт Керч, і через заплановані 4 діб до сьогоднішнього дня не може вийти з не зрозумілих для нас причин», - сказав Ю.ПЕТРИЩЕВ.

За його словами, адміністрація Керченського порту задіює адміністративні засоби для того, щоб не випускати судно.

Ю.ПЕТРИЩЕВ підкреслив, що на це судно адміністрацією порту був призначений новий капітан – громадянин України, що є порушенням відповідно до Кодексу торгового мореплавання.

«Нам претензії порту не зрозумілі, спроби вести конструктивний діалог з адміністрацією порту результатів не дали», - підкреслив він.

Ю.ПЕТРИЩЕВ пояснив, що відповідно до раніше оформленого договору компанія «Альфамарін» є фрахтувальником судна «Федор Котов», повністю його утримує і обслуговує, а судновласником є Керченський порт.

За його словами, компанія експлуатує це судно з 2001 року, а даний договір укладено до 2008 року.

Керівник компанії також підкреслив, що ніяких боргів згідно з угодою «Альфамарін» перед портом не має.

Він повідомив, що поки судно стоїть, компанія терпить збитки, і капітаном судна оформлений морський протест на адресу Керченського порту.

У свою чергу, представник громадської організації «Громадський суд України» Ярослав МЄСЯЦ заявив, що його організація розцінює даний факт як ще один злочин з ряду злочинних дій керівництва Керченського морського торгового порту, які розслідуються «Громадським судом України» для передачі матеріалів правоохоронним органам України.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter