Ансамбль «Субіто» презентував у Києві свій дебютний альбом

18:54, 29 травня 2007
Останні події
0 0

Ансамбль «Субіто» сьогодні презентував свій перший альбом Hit by Hit. 

Ансамбль «Субіто» сьогодні презентував свій перший альбом Hit by Hit.

Як передає кореспондент УНІАН, на прес-конференції в УНІАН з нагоди презентації продюсер ансамблю Юрій ДЕРСЬКИЙ зазначив, що дебютний аудіо-диск носить саме таку назву - Hit by Hit, - тому що «у цю пластинку ввійшли твори Фреді Меркурі, Пола МАККАРТНІ, також є аранжування українських народних пісень”. “Тобто, ми зробили симбіоз різноманітних культур в одній пластинці», - сказав Ю.ДЕРСЬКИЙ.

Продюсер також сподівається, що такий підбір композицій сприятиме швидшій популяризації ансамблю. «Репертуар вибрали саме такий, тому що його слухають всі, і він легко впізнається. На такому репертуарі простіше ввійти на ринок», - зазначив композитор Ю.ДЕРСЬКИЙ.

Хоча ансамбль зі своєю першою пластинкою мало розкручений, але, як зазначає продюсер, досить затребуваний. Середня статистика концертів – 5-6 концертів на тиждень.

Разом з тим, як зазначалося на прес-конференції, цей диск не є комерційним, його немає у продажу.

За два роки існування ансамбль став Лауреатом регіональних і Всеукраїнських конкурсів, брав участь у гастролях містами України, Росії, Польщі, Франції, Словаччини.

Влітку 2005 року відвідали «Євро-фольк» у Польщі, а у березні 2007 року ансамбль «Субіто» став володарем Гран-прі конкурсу «Гірське сузір’я» у місті Попрад, Словаччина.

З 23 по 28 квітня ансамбль став учасником Форуму миру на теплоході «Південна Пальміра», де представляв Україну. Форум відзначився серією концертів у різноманітних концертних залах Стамбула.

У репертуарі ансамблю найрізноманітніша музика від класики і джазу до особистих опрацювань естрадної музики. «Ми хочемо доказати, що якщо музикант професіональний, то він виконує професійно музику на любому інструменті», - зазначають учасники ансамблю.

Ансамбль складається лише з представників чоловічої статі. За словами самих учасників колективу, це їхня принципова позиція, бо з жінками дуже важко працювати.

З січня 2007 року продюсує діяльність «Субіто» студія «Центр Д» заслуженого діяча мистецтв України, композитора Ю.ДЕРСЬКОГО.

Своєю ціллю і творчим завданням ансамбль вважає популяризацію гри на народних інструментах. На даний час усі учасники «Субіто» сповнені творчих планів та ідей, постійно підвищують свій професійний рівень.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter