Завтра у Києві за участю всесвітньо відомого психотерапевта Пезешкіана відбудеться семінар “Позитивна психотерапія в дії”

14:18, 16 травня 2007
Останні події
0 0

Завтра, 17 травня, у Києві відбудеться семінар “Позитивна психотерапія в дії”. 

Завтра, 17 травня, у Києві відбудеться семінар “Позитивна психотерапія в дії”.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив психотерапевт, президент Європейської асоціації психотерапевтів Олександр ФІЛЬЦ.

Він розповів, що приводом для проведення прес-конференції став приїзд в Україну професора з Німеччини Носсрата ПЕЗЕШКІАНА. Н.ПЕЗЕШКІАН є всесвітньо відомим психотерапевтом, автором методу “позитивна психотерапія”, засновником Міжнародної Академії позитивної і транскультуральної психотерапії, автором 25 книг, переведених на 23 мови.

У рамках його візиту до України у Києві відбудеться міжнародний навчально-практичний семінар “Позитивна психотерапія в дії”. В ході роботи заходу планується обговорити теми “Основи позитивної психотерапії. Застосування методу в роботі з залежностями” і “Супервізія із застосуванням п’ятикрокової моделі позитивної психотерапії”.

До участі в семінарі запрошено психотерапевтів, психологів, лікарів, соціальних працівників, фахівців, які працюють з тютюно-, алко-, наркозалежностями і психосоматичними розладами.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter