17 травня МКФ “Молодість” та компанія Nemiroff проведуть на Канському фестивалі прийом, де презентуватимуть українські фільми

16:06, 10 травня 2007
Останні події
1 0

17 травня Міжнародний кінофестиваль “Молодість” та горілчана компанія Nemiroff проведуть прийом на Канському фестивалі, де презентуватимуть українські фільми. 

17 травня Міжнародний кінофестиваль “Молодість” та горілчана компанія Nemiroff проведуть прийом на Канському фестивалі, де презентуватимуть українські фільми.

Як повідомив на прес-конференції в УНІАН генеральний директор МКФ “Молодість” Андрій ХАЛПАХЧІ, попри поширену на сьогодні думку про стагнацію українського кіновиробництва, на українських незалежних студіях зараз знімається досить багато фільмів, але проблема полягає у відсутності якісної промоції українського кіно.

За словами А.ХАЛПАХЧІ, для презентації фільмів на будь-якому фестивалі потрібно підготувати стенд країни, а до цього потрібно створити офіційний щорічний каталог українського кіно. На сьогодні, зазначив він, такого каталогу Україна, на жаль, представити не може, тому сподівається за допомогою спільного з Nemiroff прийому привернути хоч якусь увагу світової кіноспільноти до українського кіно, а заразом до українського горілчаного бренду.

А.ХАЛПАХЧІ розповів, що в рамках прийому, на який запрошено близько 200 гостей та учасників Канського фестивалю, будуть представлені, зокрема, нова стрічка Кіри МУРАТОВОЇ “Два в одному” та дебютна стрічка Єви НЕЙМАН “Біля ріки” (обидві картини виробництва Одеської кіностудії), а також фільм Оксани БАЙРАК “Аврора” та фрагменти стрічки Романа БАЛАЯНА “Обранець”, яка зараз знімається в Україні.

А.ХАЛПАХЧІ висловив жаль, що цього року жоден український фільм не бере участі в офіційній програмі Канського фестивалю. Разом із тим, він сподівається, що деякі з фільмів, презентованих на прийомі, будуть показані на Канському кіноярмарку. Скоріш за все, це будуть фільми Одеської кіностудії “Два в одному” та “Біля ріки”. А.ХАЛПАХЧІ додав, що прем’єра стрічки “Біля ріки” відбулась у січні на фестивалі в Роттердамі, а також стрічку запрошено до офіційної програми Московського міжнародного кінофестивалю, що пройде у червні.

А.ХАЛПАХЧІ додав, що прийом у Каннах відбуватиметься також за підтримки давнього партнера МКФ “Молодість” - благодійного фонду “Україна-З000” та за особистої участі голови Наглядової ради фонду Катерини ЮЩЕНКО.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter