BPT GROUP реалізовує Національну програму «АНТИРЕЙДЕР 2007» по протидії з рейдерами

16:36, 10 травня 2007
Останні події
1 0

Поки громадськість, політики і юристи говорять про проблему рейдерства в Україні, інвестиційний-консалтингова група BPT GROUP приступила до реалізації національної програми допомоги підприємствам в захисті від рейдерів «АНТИРЕЙДЕР 2007». Компанія готова поділитися своїм практичним досвідом роботи в цій сфері бізнесу.

Програма розрахована на три місяці. За цей час будуть проведені семінари для керівників і власників промислових і комерційних підприємств всіх регіонів України. У перебігу травня, червня семінари пройдуть в містах Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Запоріжжя, Черкаси, Житомир, Луганськ і інших.

Програма передбачає створення в обласних центрах України суспільних комісій при Обласних державних адміністраціях під патронатом Губернаторів областей. Керівникам областей вже направлені відповідні запрошення. В рамках комісій будуть організовані консультаційні центри по протидії рейдерськім захопленням. BPT GROUP готова надати свої ресурси, і надати практичну, методичну і інформаційну допомогу в захисті інтересів постраждалих підприємств. BPT GROUP єдина в Україні компанія після роботи якої ризик захоплення підприємства може бути застрахований у страхових партнерів.

Голова Наглядової Ради BPT GROUP Тунік Ігор заявляє про Виділення необхідних ресурсів для реалізації програми.

Інформаційним спонсором проекту виступить Інтернет ресурс  WWW.ANTIZAHVAT.COM

Прес Центр

BPT GROUР

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter