Владислав Каськів запропонував створити спільний виборчий блок за участі НСНУ, ГП «ПОРА» та «Української правиці»

15:23, 20 квітня 2007
Останні події
1 0

http://pora.org.ua/content/view/4072/1/

«ГП «ПОРА» не виключає можливості підписання Меморандуму з «Нашою Україною», який зможе продемонструвати тіснішу інтеграцію між нашими демократичними силами». – Про це на прес-конференції в УНІАН заявив Владислав Каськів, Голова політради Громадянської партії «ПОРА». За його словами, ініціатором цього процесу є Президент України, який послідовно виступає за об’єднання всіх демократичних сил. У свою чергу, ГП «ПОРА» виступає за включення в процес консолідації партій, які представляють «Українську правицю».

«Чудова можливість для такої консолідації з’являється у зв’язку з очевидним відтермінуванням дати проведення дострокових парламентських виборів. У свою чергу, ГП «ПОРА» подала чіткий приклад такої роботи, коли в односторонньому порядку як акт доброї волі ухвалила Декларацію про консолідацію зусиль з НСНУ», - зауважив Владислав Каськів.

Найкращим рішенням, на переконання лідера «ПОРИ» стане створення спільного виборчого блоку за участі «Нашої України», ГП «ПОРА» та партій, представлених в «Українській правиці». ГП «ПОРА» розуміє, що сьогоднішню політичну кризу можна подолати лише через консолідацію всіх демократичних сил.

Владислав Каськів також повідомив, що зараз ідуть консультації, які ведуть до такого рішення. Він виказав переконання, що є всі шанси створити принципово нову укрупнену політичну силу, яка постане вже на цих виборах. Владислав Каськів не виключає у цьому контексті варіанти співпраці з «Народною самообороною», яка «хоч і стоїть на соціальних позиціях, але може стати учасником цього процесу».

Окрім того, Владислав Каськів пояснив чому «ПОРА» обрала союзником саме «Нашу Україну»:

- по-перше, в Україні є неминучим процес укрупнення політичних сил на ідеологічній основі; «Наша Україна» є єдиною політичною силою, яка сповідує принципи радикальної економічної й політичної свободи, які є тотожними до  ідеології Громадянського патріотизму, який сповідує ГП «ПОРА»;

- по-друге, «Наша Україна» динамічно міняється, перетворюється в прогресивну реформаторську партію, яка уособлюється молодим прогресивним лідером - В’ячеславом Кириленком.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter