Заява РХП з приводу порушення зобов’язань Меморандуму “Про створення блоку національно-демократичних та патріотичних сил”

16:23, 18 квітня 2007
Останні події
0 0

ПРЕС-РЕЛІЗ

Республіканська Християнська Партія як політична сила, заснована політв’язнями: М.Горинем – Почесним Головою РХП, В.Овсієнком – знаним публіцистом і письменником, світлої пам`яті М.Руденком – відомим філософом та іншими політв’язнями– котрих назвали совістю України, впродовж 10 річної своєї історії, послідовно змагала за єдність національно-демократичних сил заявила, що лідери партій Блоку “Рух Українська Правиця”, порушили зобов’язання і принципи викладені в “Меморандумі” 5-ти партій (який підписала РХП), залишивши поза Блоком - РХП, Партію відродження села та В.О. “Свобода”. Цей вчинок є профанацією ідейних постулатів єдності які проголошують лідери – Б.Тарасюк, Ю.Костенко, А.Матвієнко. У нинішньому складі Блок “Рух Українська Правиця”- це по суті  фальшування ідеї єдності національно-патріотичних сил.

В результаті такого провалу формування “Правиці” на старті виборчих перегонів, цей блок неминуче спіткає доля Блоку УНП “Костенка-Плюща” на минулих виборах, а віддані за них голоси виборців перейдуть через перерозподіл політичним супротивникам.

На ІХ позачерговому з`їзді РХП (10 квітня 2007р.) 203 делегати які представляли понад 15 тисяч Членів РХП структурованих у 258 міських, районних та обласних організаціях, звернулися до всіх політичних партій і громадських організацій національно-християнського спрямування із закликом об’єднатися і йти на вибори єдиною силою, та висувати свою виборчу програму, яка відповідатиме життєвим потребам українського народу.

Відповідно Рішень З`їзду РХП, Центральний Провід ініціював створення виборчого блоку націоналістичних та християнських партій і Голова РХП провів переговори із кількома лідерами партій націоналістичного та християнського спрямування щодо утворення такого Блоку.

Політична аналітика від Миколи Поровського

Потрібна акредитація

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter