Колишні члени “Пори” організували нову політичну силу “Незалежна громадянська партія “Пора”

17:55, 05 квітня 2007
Останні події
0 0

Колишні члени партії “Пора” організували нову політичну силу “Незалежна громадянська партія “Пора”. 

Колишні члени партії “Пора” організували нову політичну силу “Незалежна громадянська партія “Пора”.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив колишній голова політради “Пори” Євген ЗОЛОТАРЬОВ, який зачитав відповідну заяву.

За його словами, впродовж останнього часу в “Порі” тривала гостра внутрішньопартійна дискусія щодо бачення власного майбутнього. Ця дискусія, за словами Є.ЗОЛОТАРЬОВА, переросла в конфронтацію та фактично призвела до розколу партії.

У зв’язку з цим “ми заявляємо про початок діяльності в Україні нової політичної сили під назвою “Незалежна громадянська партія “Пора”. Є.ЗОЛОТАРЬОВ заявив, що нова партія є окремим суб’єктом виборчого права і своїми ідеологічними засадами вважає громадянський патріотизм та самоорганізацію громадян.

Є.ЗОЛОТАРЬОВ також додав, що нова партія має намір брати участь у дострокових парламентських виборах. За його словами, найбільш продуктивним варіантом було б формування єдиного списку усіх демократичних сил, однак він вважає, що це малоймовірно. Є.ЗОЛОТАРЬОВ сказав, що “Незалежна Пора” зараз проводить консультації з низкою політичних партій щодо формату своєї участі у виборах.

Крім Є.ЗОЛОТАРЬОВА, до нової партії увійшли колишні члени “Пори” Андрій ЮСОВ, Віталій ЗАГАЙНИЙ, Андрій БОНДАРЕНКО, Сергій ПАНТЮК, Борис ПЕНЧУК та інші.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter