Завтра у Києві “Просвіта” проведе святковий мітинг з нагоди річниці від дня народження Тараса Шевченка

17:08, 08 березня 2007
Останні події
0 0

Завтра у Києві Всеукраїнське товариство “Просвіта” проведе святковий мітинг з нагоди 193-річниці від дня народження Тараса Шевченка. 

Завтра у Києві Всеукраїнське товариство “Просвіта” проведе святковий мітинг з нагоди 193-річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Як повідомив на прес-конференції в УНІАН голова “Просвіти” Павло МОВЧАН, мітинг розпочнеться об 11.00 біля пам’ятника Т.Шевченку.

За його словами, на мітингу заплановано ухвалити заяву національно-патріотичних сил України. У документі лунатиме заклик до керівників партій, рухів і громадських організацій об’єднати зусилля в ім’я збереження і розвитку України.

Також учасники мітингу вимагатимуть від виконавчої, законодавчої і судової влади “припинити порушення політичних, економічних, культурних і мовних прав українців”.

“Припинити пограбування за допомогою завищення податків, спинити фронтальний наступ на українську мову і культуру, посилення русифікації”, – йдеться у проекті заяви.

Крім цього, у документі міститься заклик “давати рішучу відсіч зовнішнім посяганням на національну цілісність і суверенітет України”.

Також національно-патріотичні сили вимагатимуть оголосити мера Москви Юрія ЛУЖКОВА персоною нон-грата в Україні.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter