У Києві в Будинку офіцерів завтра відбудеться поетична програма народної артистки Росії Алли Демідової

17:20, 05 березня 2007
Останні події
0 0

Завтра в Києві в Будинку офіцерів Збройних Сил України народна артистка Росії Алла ДЕМІДОВА представить глядачам програму поезії Анни Ахматової. 

Завтра в Києві в Будинку офіцерів Збройних Сил України народна артистка Росії Алла ДЕМІДОВА представить глядачам програму поезії Анни Ахматової.

Як повідомила А.ДЕМІДОВА сьогодні на прес-конференції в УНІАН, її репертуар складається з декількох поетичних програм.

«У мене є програма поезії Пушкіна, поетів срібного століття, поетів від Блоку до Бродського», - сказала А.ДЕМІДОВА.

Разом з тим артистка уточнила, що готує програму віршів напередодні увечері. «З вечора, залежно від мого душевного стану, я дивлюся теку з віршами, але перед виступом можу щось змінити», - додала вона.

А.ДЕМІДОВА зазначила, що не ділить глядача залежно від національного походження. «У всіх країнах глядачі діляться на три категорії: елітні, які знають, куди йдуть і що дивитимуться, середні і випадкові глядачі. Не можу судити, чим виділяється український глядач. На поезію приходить свій глядач», - сказала артистка.

Довідка УНІАН. А.ДЕМІДОВА з 1964 року працювала в театрі на Таганці. У 1984 році удостоєна звання народної артистки РРФСР, у 1977 - Державної премії СРСР. А.ДЕМІДОВА є владаркою премії Президента Росії. У 1993 році створила власний театр «А». Зараз гастролює в Києві.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter