Тарасюк подав у відставку, Президент її прийняв

17:42, 30 січня 2007
Останні події
0 0

Міністр закордонних справ України Борис ТАРАСЮК сьогодні подав у відставку, а Президент України Віктор ЮЩЕНКО її прийняв. 

Міністр закордонних справ України Борис ТАРАСЮК сьогодні подав у відставку, а Президент України Віктор ЮЩЕНКО її прийняв.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції в УНІАН повідомив сам Б.ТАРАСЮК.

Він зазначив, що рішення подати у відставку він прийняв сьогодні, після того, як Шевченківський районний суд Києва не став розглядати по суті справу щодо оскарження постанови Верховної Ради від 1 грудня 2006 року про його відставку.

Б.ТАРАСЮК повідомив, що сьогодні він мав зустріч з В.ЮЩЕНКОМ, під час якої пояснив йому мотиви своєї відставки. За словами Б.ТАРАСЮКА, ситуація, що склалася навколо питання його відставки, затягнулася,, і "шкоди завдавалося інтересам держави і зокрема дипломатичній службі України".

Як повідомляв УНІАН, сьогодні Шевченківський районний суд м. Києва, що розглядає справу Б.ТАРАСЮКА, який оскаржує рішення ВР про звільнення його з посади міністра закордонних справ, оголосив перерву до 13 лютого. Раніше, 1 грудня 2006 року, Верховна Рада України прийняла постанову «Про звільнення Б.ТАРАСЮКА з посади міністра закордонних справ України».

Б.ТАРАСЮК звернувся до Шевченківського районного суду м. Києва з позовом до Верховної Ради про визнання зазначеної постанови парламенту незаконною, її скасування та зобов‘язання вчинити певні дії.

5 грудня 2006 року ухвалою судді Шевченківського районного суду м. Києва за заявою позивача забезпечено адміністративний позов шляхом призупинення дії цієї постанови Верховної Ради України.

5 грудня Президент України підписав Указ, згідно з яким Б.ТАРАСЮК продовжує виконувати свої посадові обов’язки.

4 січня 2007 року Апеляційний суд Києва скасував ухвалу судді Шевченківського райсуду столиці від 5 грудня 2006 року щодо призупинення дії Постанови ВР про звільнення Б.ТАРАСЮКА з посади міністра закордонних справ України, задовольнивши апеляційну скаргу представника Верховної Ради України на цю ухвалу, та направив справу на розгляд по суті до Шевченківського районного суду Києва.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter