КБ «ПриватБанк» планує впродовж 2007-2008 років збільшити частку ринку карткового обслуговування пенсіонерів з 26% до 30%.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції в УНІАН повідомив голова Правління КБ «ПриватБанк» Олександр ДУБІЛЕТ.

За його словами, для цього банк спільно з Пенсійним фондом опрацьовує цілий ряд програм, пов`язаних з розробками технологічного обслуговування нинішніх і майбутніх пенсіонерів. Так, повідомив О.ДУБІЛЕТ, в перспективі - впровадження програми, за допомогою якої клієнти банку могли б в автоматичному режимі одержувати інформацію про суму відрахувань зі своєї заробітної плати на пенсійні рахунки.

За словами заступника голови Пенсійного фонду України Валентина КОРОНІВСЬКОГО, на сьогодні кількість пенсіонерів, які обслуговуються в банках, становить 4,1 млн. чоловік, сума виплачуваних пенсій через банківську систему становить 2,2 млрд. грн. В Україні 76 комерційних банків здійснюють виплати пенсій.

Довідка УНІАН. КБ «ПриватБанк» є уповноваженим банком з виплати пенсій з 2000 року. На сьогоднішній день банком випущено 1 млн. пенсійних карток.

Емітував КБ «ПриватБанк» на сьогоднішній день понад 11,7 млн. пластикових карток. Національна мережа банківського обслуговування “ПриватБанку” включає понад 2 тис. 280 філіалів і відділень, 3 тис. 364 банкомати і 24 тис. 198 POS-терміналів по всій Україні.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram