Газета «Юридична практика» назвала кращі юридичні фірми за підсумками свого рейтингу за 10 років

17:39, 13 грудня 2006
Останні події
5 0

Газета «Юридична практика» підбила підсумки свого рейтингу 50 провідних юридичних фірм за останні 10 років. 

Газета «Юридична практика» підбила підсумки свого рейтингу 50 провідних юридичних фірм за останні 10 років.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив один з експертів видання Артем КРИВЕНКО.

За його словами, за 10 років досліджень видання до 50 кращих юридичних фірм України загалом входили 139 юридичних компаній. І якщо 10 років тому до кращих юридичних фірм за узагальненими показниками потрапили лише 16 компаній, то, починаючи з 1998 року, їх кількість незмінно становить 50. За словами А.КРИВЕНКА, з усіх юридичних компаній три постійно входили до числа 50-ти кращих, це юридичні компанії «Коннов і Созанівський», «Салком» і Юрзовнішсервіс. Кращими названо також компанії АНК, “Веритас”, Українська юридична група, “Пукшин і партнери”, Укрінюрколегія та інші.

Як відзначили укладачі рейтингу, основним критерієм діяльності юридичних фірм був ряд чинників, серед яких, - кількість обслужених клієнтів, а також кількість доходів, одержаних від діяльності і офіційно зафіксованих.

За словами А.КРИВЕНКА, за останні 10 років дуже багато чого змінилося на ринку юридичних послуг, тобто, як пояснив він, цей ринок став структурованішим, а також відкритішим. Це, за його словами, дає можливість створити більш-менш ясну картину фірмам, які діють на цьому ринку, а також їх послугам, які вони надають клієнтам.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter