Об’єднання послідовників Фалуньгун закликає українську владу надати притулок китайським громадянам, що практикують це вчення

13:48, 07 грудня 2006
Останні події
10 0

Громадська організація “Об’єднання послідовників Фалуньгун” закликає українську владу надати притулок китайським громадянам, що практикують це вчення. 

Громадська організація “Об’єднання послідовників Фалуньгун” закликає українську владу надати притулок китайським громадянам, що практикують це вчення.

Про це члени Об’єднання послідовників Фалуньгун заявили сьогодні на прес-конференції в УНІАН. (Фалунь Дафа, або Фалуньгун, - це давня форма Цигун, система духовного та фізичного самовдосконалення, що бере свій початок у традиційній китайській культурі - УНІАН).

На прес-конференції громадянина Китаю - послідовниця вчення Фалуньгун, яка шукає притулку в Україні, закликала Президента України Віктора ЮЩЕНКА, прем’єр-міністра України Віктора ЯНУКОВИЧА, народних депутатів України та українські ЗМІ засудити “злочини Комуністичної партії Китаю” проти послідовників Фалуньгун.

Український речник Об’єднання послідовників Фалуньгун Людмила ДВОРЕЦЬКА повідомила журналістам, що в інтересах безпеки прізвище цієї дівчини вони називати не будуть. Вона розповіла, що цій послідовниці Фалуньгун загрожує депортація з України. Л.ДВОРЕЦЬКА стверджує, що після повернення на батьківщину китайську дівчину очікуватимуть жорстокі репресії, як і іншого хлопця, який просить Україну надати йому притулок.

Л.ДВОРЕЦЬКА розповіла, що ці двоє шукачів притулку в Україні – дівчина і хлопець – громадяни КНДР. 16 листопада ц.р. “під тиском невідомих осіб, які були присутні в офісі міграційної служби в Україні в місті Києві, (посадовці) раптово відмовили хлопцю в прийнятті документів на отримання статусу біженця”. За словами Л.ДВОРЕЦЬКОЇ, “такими методами по всьому світу шпигуни від Компартії Китаю розповсюджують велику неправду про Фалуньгун, а потім тиском на держслужбовців в різних країнах світу вимагають депортувати китайця для розправи в Китаї. Це стосується не звичайного китайця, а послідовників Фалуньгун”, - наголосила Л.ДВОРЕЦЬКА. За її словами, тільки втручання Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні прискорило інтерв’ю в міграційній службі для цих двох громадян КНДР, раніше призначене на квітень наступного року. Водночас, вона не впевнена у позитивному результаті цього інтерв’ю.

У свою чергу, присутній на прес-конференції послідовник Фалуньгун Володимир РИЖІЙ додав, що ці двоє молодих людей протягом п’яти років навчались в одному з вищих навчальних закладів України і тому хочуть залишитись саме в Україні.

Він розповів, що в Китаї вчення Фалунь Дафа було надзвичайно популярним, і кількість послідовників Фалуньгун (понад 100 мільйонів осіб) у 1999 році перевищили кількість членів Комуністичної партії. В.РИЖІЙ вважає, що саме тому керівники Комуністичної партії Китаю побачив у вченні Фалуньгун “загрозу своєму режиму”, оскільки Фалуньгун вчить чеснотам, які можуть “зашкодити тоталітарному режимі, побудованому на страху, покірності...”. Вчення, за словами організаторів прес-конференції, в Китаї офіційно не заборонено, але мільйони послідовників переслідуються, зокрема “100 тисяч знаходяться за гратами, більш як три тисяч закатовано”. На підтвердження своїх слів вони продемонстрували фільм, в якому розповідається про звіт колишнього Держсекретаря Канади Девіда КІЛГУРА та міжнародного адвоката з прав людини Девіза МЕЙТАСА. В фільмі наводяться факти вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун у Китаї з метою їх подальшого продажу.

На офіційному сайті “Друзів Фалуньгун” (“Друзі Фалуньгун” - це неурядова організація людей, які не практикують Фалуньгун, але підтримують свободу віросповідання осіб, що практикують Фалуньгун) розміщено звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України. У ньому представники організації просять українських високопосадовців засудити репресії китайської влади проти послідовників Фалуньгун.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter