Губернатор Херсонщини вважає, що намагання залякати його є наслідком боротьби з тіньовим експортом металобрухту

17:07, 01 грудня 2006
Останні події
4 0

Голова Херсонської облдержадміністрації Борис СІЛЕНКОВ вважає, що намагання залякати його за допомогою «КамАЗів» є наслідками боротьби з тіньовим експортом металобрухту. 

Голова Херсонської облдержадміністрації Борис СІЛЕНКОВ вважає, що намагання залякати його за допомогою «КамАЗів» є наслідками боротьби з тіньовим експортом металобрухту.

Як повідомили УНІАН у прес-службі “Нашої України”, він заявив: “У нинішньому році – завдяки нашій спільній роботі з правоохоронними органами - в Херсонській області прикрита діяльність 146 пунктів прийому металобрухту, а завдяки нашим поданням Мінпромполітики призупинила ліценцію 14 комерційних структур”.

“Згідно з довідкою митної служби, за час мого керівництва областю обсяг незаконного експорту металобрухту зменшився удвічі. Тобто, якщо в 2004 році він сягав 53 тисячі тонн, то в 2006-му – 26 тисяч, - зазначив Б.СІЛЕНКОВ.

“Наша команда тільки завдяки тому, що ми привели у відповідність до законодавства діяльність цілого ряду комерційних структур, до обласного бюджету повернула 14 мільйонів гривень. – повідомив Б.СІЛЕНКОВ. - На Херсонщині припинилася крадіжки каналізаційних люків, елементів зрошувальної системи, у самітних бабусь по селах на крадуть металеві хвіртки, а на цвинтарях – огорожі”.

“Тому дехто – той, хто хоче монополізувати в області цей незаконний бізнес – вирішив мене “попередити”, аби я не так активно цікавився цими темними об орудками, - заявив він. Знаючи, що я обов’язково відреагую на шість “Намазів” з “чорним” металобрухтом, я переконаний, мене вирішили спровокувати, аби влаштувати нічне ДТП”.

Б.СІЛЕНКОВ зазначив, що натхненникам і організаторам цих “нічних “КамАЗів” не вдасться його залякати, тому що він бореться “з незаконним експортом металобрухту вже не перший рік” і не збирається зупинятися.

Як повідомляв УНІАН, 27 листопада Б.СІЛЕНКОВ заявив, що напередодні він разом з дружиною і сином потрапив у штучно створену аварійну ситуацію на дорозі за участю двох «КамАЗів» і BMW. «Стверджувати, що це був саме замах, - не стану. Але те, що мені створювали умови для аварії, для серйозної аварі, є очевидним», - сказав Б.СІЛЕНКОВ.

«Повертаючись в область у неділю, 26 листопада, близько 21.00 на власному автомобілі з дружиною і маленькою дитиною, я біля Антонівського мосту (міст через Дніпро у передмісті Херсона - УНІАН) побачив декілька «КамАЗів», навантажених металобрухтом. Я подзвонив начальнику УМВД і попросив перевірити, куди у неділю вночі, у туман, можуть рухатися сім машин з металобрухтом. Потім, коли побачив, що машини почали рух, поїхав за однією з них. Вже у самому Херсоні, біля кінотеатру «Супутник», мене блокували дві вантажівки і чорний BMW, який перекрив ліву сторону і почав «вичавлювати» мій автомобіль на узбіччя, на дерева», - розповів губернатор.

Б.СІЛЕНКОВ також повідомив, що аварії вдалося уникнути завдяки допомозі правоохоронних органів, співробітники яких затримали водіїв «КамАЗів».

«Вони вже дають пояснення про ситуацію. Уже з`ясувалося, що фірма, яка перевозила металобрухт, проводила ці операції нелегально – без ліцензій. У свою чергу, я написав заяву у правоохоронні органи щодо інциденту», - сказав Б.СІЛЕНКОВ.

За його словами, за два дні до інциденту, у п`ятницю, керівництво правоохоронних органів та спецслужб області повідомило його про необхідність виділити йому охорону, зважаючи на наявність «певної інформації» про можливість скоєння противоправних дій щодо його персони.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter