Народний депутат України Микола ЯКОВИНА (фракція “Наша Україна”) підготував і найближчим часом направить звернення Президентові Віктору ЮЩЕНКУ і прем`єр-міністрові Віктору ЯНУКОВИЧУ у зв`язку з останніми рейдерськими акціями в Україні. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

Депутат відзначив, що звернутися до Президента і прем`єра його змусили звернення громадян, які постраждали у зв`язку з останніми подіями навколо готелю “Русь”, а також ТОВ “Місто слави” і ТОВ "Курені", які володіють торговими центрами “Метроград” і “Метрополіс”.

М.ЯКОВИНА наголосив, що подібні випадки в Україні останнім часом почастішали.

Як відзначив співвласник ТОВ “Місто слави” і ТОВ "Курені" Мстислав СКОРОБОГАТОВ (його компанія «Данко» володіє 50% акцій ТОВ “Місто слави” і ТОВ "Курені" – УНІАН), у п`ятницю, 24 листопада ц.р., представники виконавчої служби разом з міліцією вторглися до готелю "Русь", а також зайняли в ній офісні приміщення ТОВ “Місто слави” і ТОВ "Курені". Підставою для подібних дій стало ухвала Кегічевського районного суду Харківської області, а також Жовтневого районного суду Луганської області, ухвалені на виконання позову іншого співвласника ТОВ “Місто слави” і ТОВ "Курені" – компанії Himalita Ltd (яка володіє 50% акцій ТОВ „Місто слави” і ТОВ "Курені" – УНІАН). М.СКОРОБОГАТОВ висловив припущення, що за діями його опонентів можуть стояти інтереси деяких російських депутатів.

Водночас, як заявив голова Київського юридичного товариства Олег БЕРЕЗЮК, на даний момент вказану ухвалу судів скасовано.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram