Силове захоплення готелю ”Русь” та двох торговельних центрів у Києві: подробиці та правова оцінка

13:36, 28 листопада 2006
Останні події
2 0

В І Д К Р И Т Е    З В Е Р Н Е Н Н Я до Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, Голови Служби безпеки України, українських та закордонних засобів масової інформації

В п’ятницю, 24.11.2006 р., невідомі особи увірвалися до приміщення готелю „Русь”, вдерлись в адміністративні приміщення, залякали керівника готелю, а далі захопили документи та приміщення „Русі”.

Одночасно, на 4-й поверх готелю прибув державний виконавець з працівниками міліції, який повідомив, що йому необхідно виконати виконавчі дії щодо підприємства „Курені”, яке також знаходиться в приміщені „Русі”.

Разом з державним виконавцем та працівниками міліції на 4-й поверх готелю „Русь”, де знаходилися офіси ТОВ „Курені” (власник ТЦ „Метрополіс”) та ТОВ „Місто слави” (власник ТЦ „Метроград”) увірвалося декілька десятків невідомих осіб спортивної статури.

Вказані особи, у присутності та за мовчазної підтримки працівників міліції, вигнали всіх працівників з кабінетів та повиламували двері у кабінетах, які були зачинені, захопили приміщення, кабінети, документи і майно вказаних підприємств та їх працівників. До працівників, що заперечували таким діям, застосовувалися погрози.

Вказані особи повідомили, що на зазначених підприємствах змінилося керівництво, і що „нові керівники” прийшли брати владу у свої руки. Будь-яких документів вказані особи не показували, на вимоги працівників надати документи про їхні повноваження, відповідали погрозами або ігнорували такі прохання.

Особи, що здійснили захоплення, викликали керівників та співвласників вказаних підприємств, погрожували їм, вимагали переоформлення корпоративних прав підприємств на свою користь.

Працівниками готелю „Русь”, ТОВ „Курені” та ТОВ „Місто слави” неодноразово викликалися працівники міліції за телефоном „02”, але ніхто тривалий час не приїздив, а навіть коли через певний час оперативна група працівників міліції приїхала, її на місце події навіть не допустили.

Внаслідок цього, на даний час готель „Русь” та підприємства – власники відомих торгівельних центрів – „Метрограду” та „Метрополісу”, захоплені невідомими особами, працівники зазначених підприємств вигнані на вулицю.

Вимагаємо від державних органів припинити цинічні та протиправні дії, а також поновити законні права власників, керівників та працівників наших підприємств.

У середу 29 листопада о 14.00 в УНІАН відбудеться прес-конференція з приводу цієї зухвалої рейдерської атаки.

 

Представник ТОВ „Русь Інтернешнл”  Федоренко І.Л.

Директор ТОВ „Місто слави”  Богдановський В.В.

Директор ТОВ „Курені”  Гордієнко В.П.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter