ОДИНАДЦЯТА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ПРОГРАМА «ЛЮДИНА РОКУ-2006»

14:06, 09 листопада 2006
Останні події
19 0

11 етап Загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2006» пройде під  гаслом «Коронація вічних цінностей».

Програма «ЛЮДИНА РОКУ» стала першим рейтинговим проектом в Україні. Але її почесна відзнака і сьогодні залишається найпрестижнішою. Життєдайність і рейтинг програми базується, насамперед, на потужному потенціалі доброзичливої підтримки з боку наших друзів, однодумців, ділових партнерів і, звичайно ж, засобів масової інформації.

Щороку коло неупереджених і авторитетних експертів визначають справжніх лідерів України в усіх найважливіших сферах суспільного життя. Для більшості лауреатів премія «ПРОМЕТЕЙ-ПРЕСТИЖ» стала трампліном до нових звершень.

Отже, на нас чекає унікальна церемонія коронування світлом суспільного визнання видатних сучасників, вітчизняних та міжнародних лідерів, які своїми звершеннями і потужною енергією творіння і добра збагачують скарбницю вічних цінностей.

9 листопада 2006 року                    ПРЕС-РЕЛІЗ № 1

 9 листопада 2006 року підбиті підсумки першого етапу експертного визначення претендентів на здобуття щорічної Премії за вищі професійні і громадські досягнення «ПРОМЕТЕЙ – ПРЕСТИЖ».

Перша українська незалежна Премія за вищі професійні і громадські досягнення «ПРОМЕТЕЙ – ПРЕСТИЖ» передбачає присудження титулу «ЛЮДИНА РОКУ» найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави  сферах професійної і громадської діяльності. 

В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2006» беруть участь понад 700 експертів, делегованих 162 організаціями, установами, закладами, асоціаціями, спілками, фондами та засобами масової інформації, серед яких: 12 Інститутів Національної Академії Наук України; 13 міністерств та відомств України; 9 академій; 11 інститутів та університетів; 7 асоціацій; 11 спілок; 4 фонди; 11 федерацій; 38 засобів масової інформації; 46 спеціалізовані центри та установи.

Відповідно до проміжних підсумків експертного опитування станом на 9 листопада 2006 року визначено по п`ять (шість) претендентів на здобуття лауреатських звань у кожній з номінацій (подаються в алфавітному порядку):

1. РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ

Номінуються керівники облдержадміністрацій, які найбільш ефективно сприяють соціально-економічному розвитку регіону, вагомому наповненню держбюджету, невпинному зростанню національного валового продукту  та добробуту населення.

На звання «Регіональний лідер року» можуть також претендувати найбільш відомі та впливові представники громадської, політичної, економічної та гуманітарної еліти регіонального рівня.

•  БЛИЗНЮК Анатолій  Голова Донецької облради

•  ДЄЄВА Надія  Голова Дніпропетровської облдержадміністрації

•  МАТЧУК Віктор Голова Рівненської облдержадміністрації

•  САЛИГІН Василь Голова Харківської облради

•  УЛЬЯНЧЕНКО Віра Голова Київської облдержадміністрації

Всього на даний час в цій номінації  експертами було висунуто в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 28 здобувачів.

2. МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ

Номінуються міські Голови (мери міст), чиї плідні зусилля в ім’я економічного розвитку рідного міста та добробуту городян, збереження і примноження історичної та культурної спадщини свого краю, досягнення політичної та соціальної стабільності, сприяння побудові інституту місцевого самоврядування набули широкого визнання у самому місті та за його межами.

•  БРАЙКО Сергій Міський голова м. Ялта

•  ГРОЙСМАН Володимир Міський голова м. Вінниця

•  ДОБКІН Михайло Міський голова м. Харків

•  САДОВИЙ Андрій Міський голова м. Львів

•  ЧАЙКА Володимир Міський голова м. Миколаїв

Всього на даний час в цій номінації  експертами було названо в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 29 здобувачів.

3. ПРОМИСЛОВЕЦЬ РОКУ

Номінуються керівники промислових підприємств базових галузей промисловості України (металургійної, хімічної, нафтогазової, машинобудівної, автомобілебудівної, авіабудівної, енергетичної, трубної, тощо) будь-яких форм власності (державні, спільні та приватні), які протягом 2006 року працювали найбільш ефективно і стабільно, чия діяльність була спрямована на виготовлення конкурентноспроможної промислової продукції і чий  внесок  у національний валовий продукт  -  найвагоміший.

•  ВОЙТЕНКО Борис Голова правління ВАТ «ЗАПОРІЖКОКС»

•  ГОРБАТКО Валерій Директор Одеського припортового заводу

•  РИЖЕНКОВ Олександр Голова правління - генеральний директор                                       ВАТ «ДОНЕЦЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД»

•  САЦЬКИЙ Віталій Голова правління ВАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»

•  ШЕВЧЕНКО Тарас Генеральний директор

ВАТ «АЛЧЕВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ»

Всього на даний час в цій номінації  експертами було названо в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 39 здобувачів.

4. ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ

Номінуються найкваліфікованіші та найуспішніші представники підприємницьких та ділових кіл України, які досягли протягом 2006 року найбільш вагомих успіхів та динаміки розвитку у наступних сферах діяльності: керівництво та управління багатогалузевими холдінгами та управляючими компаніями, корпоративне управління, транспорт, будівництво та виробництво будівельних матеріалів, телекомунікації, високі технології, виробництво алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів, тощо.

•  ГАВРИШ Олександр  Голова правління ЗАТ «СТРОЙМАК КНАУФ»

•  ІВАНОВ Андрій  Президент «КИЇВ ІНВЕСТМЕНТ ГРУП»

•  КМИТЬ Микола Генеральний директор холдингу «IDS GROUP»

•  КОЛОДЮК Володимир Президент холдингу «AVENTURES GROUP»

•  ТОЛМАЧЕВ Микола Генеральний директор компанії «Т.М.М.»

•  ШКОЛЬНИК Володимир Президент компанії «FORUM EVOLUTION»

Всього на даний час в цій номінації  експертами було висунуто в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 56 здобувачів.

5. МЕНЕДЖЕР РОКУ

Номінуються найкваліфікованіші та найефективніші фахівці з управління підприємствами та компаніями (керівники, топ-менеджери),  чия професійна діяльність у 2006 році найбільш сприяла досягненню значних виробничих та соціально-економічних показників, підвищенню іміджу та ділової репутації їхніх підприємств у наступних сферах діяльності: торгівля та дистрибуція, інвестиційний бізнес, виробництво безалкогольних напоїв, харчова промисловість, медіа та рекламний бізнес, страхова діяльність,  сфера послуг, ремонтний бізнес та сервіс, туризм, ресторанний бізнес, фармацевтичний бізнес,  операції з нерухомістю, консалтингові послуги, тощо.

•  ЗАРЯ Ірина Президент асоціації «ПФТС»

•  КРАВЕЦЬ Ігор Генеральний директор УДППЗ «УКРПОШТА»

•  ЛУНІН Роман Голова спостережної ради ВАТ «РІТЕЙЛ ГРУП»

•  НЕЧАЙ Владислав Голова ради директорів СП «ПАЛЬМІРА РУТА»

•  ПЛАКСІЙ Валерій Голова правління - генеральний директор

ВАТ «ПОЛТАВАКОНДИТЕР»

•  ТАРАБАКІН Дмитро Генеральний директор

інвестиційної компанії «ДРАГОН КАПІТАЛ»

Всього в цій номінації  експертами було висунуто в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 52 здобувачі.

6. ФІНАНСИСТ РОКУ

Номінуються керівники банківських установ (в тому числі державних), фінансово-промислових та інвестиційних структур, які протягом 2006 р. своєю діяльністю найбільш сприяли становленню та стабілізації кредитно-фінансового ринку в Україні.

•  ГОРБУНЕНКО Денис Голова правління ВАТ «РОДОВІД  БАНК»

•  КАПУСТІН Віктор Голова правління ВАТ «УКРЕКСІМБАНК»

•  ЛАГУН Микола Голова Ради директорів ТОВ КБ «ДЕЛЬТА»

•  МОРОЗОВ Олександр Голова правління ВАТ «ОЩАДБАНК»

•  МОРОХОВСЬКИЙ Вадим Голова правління АКБ «ПІВДЕННИЙ»

•  РАСПУТНА Людмила Голова правління ВАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»

Всього на даний час в цій номінації  експертами було висунуто в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 26 здобувачів.

7. НАЦІОНАЛЬНА ТОРГОВЕЛЬНА  МАРКА РОКУ

Номінуються вітчизняні торгові (товарні) марки, ім’я та імідж яких викликає максимальну довіру у свідомості споживачів та є синонімом світової якості.

•   «ГАЛИЧИНА»

•   «КОЗЫРНАЯ КАРТА»

•   «КОСМО»

•   «НЕСТЛЕ»

•   «ЩЕДРИЙ ДАР»

Всього на даний час в цій номінації  експертами було названо в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 39 здобувачів.

8. ЖУРНАЛІСТ РОКУ В ГАЛУЗІ ДРУКОВАНИХ ЗМІ

Номінуються професійні  представники друкованих  засобів масової інформації (газет, часописів, Інтернет – видань), зарубіжні та регіональні власкори друкованих видань, чиї публікації, рубрики, репортажі, журналістські розслідування,  тематичні проекти мали у 2006 році найбільш  позитивний громадський резонанс, відзначені високим  професіоналізмом, актуальністю та суспільною значимістю.

•  БІЛЕЦЬКИЙ Михайло  Газета «CN-СТОЛИЧНЫЕ НОВОСТИ»

•  КІПІАНІ Вахтанг  Журнал «ФОКУС»

•  КРЕМЕНЬ Тетяна  Журнал «КОРРЕСПОНДЕНТ»

•  СКАЧКО Володимир  Газета «КІЕВСКІЙ ТЕЛЕГРАФЪ»

•   ЧАЛЕНКО Олександр  Газета «СЕГОДНЯ»

Всього на даний час в цій номінації  експертами було названо в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 21 здобувач.

9. ЖУРНАЛІСТ РОКУ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗМІ

Номінуються професійні представники електронних  засобів  масової інформації (телебачення та радіомовлення) чиї репортажі,  авторські програми, неординарні проекти, тощо набули в 2006 році найвищого рейтингу та суспільного резонансу, відзначилися високим професіоналізмом і актуальністю.

•  ДОВГАНЬ Ілона Телеканал «НТН»

•  ТАРАН Лідія  Телеканал «5 КАНАЛ»

•  ЧАЙКА Роман  Телеканал «5 КАНАЛ»

•  ЧАЙКОВСЬКИЙ Роман  Радіо «ЕРА ФМ»

•  ШУСТЕР Савік  Телеканал «ІСТV»

Всього на даний час в цій номінації  експертами було названо в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 23 здобувачі.

10. ВЧЕНИЙ РОКУ

Номінуються видатні українські вчені, чиї відкриття у тій чи іншій галузі суттєво сприяли вирішенню загальнолюдських проблем.

•  ДЗЮБА Іван   Академік-секретар Відділення літератури, мови та мистецтвознавства НАН України, академік НАН України

•  КРИМСЬКИЙ Сергій  Доктор філософських наук, професор, головний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. Сковороди

•  ЛИТВИНЕНКО Леонід  Директор Радіоастрономічного інституту НАН України, академік НАН України

•  НАУМОВЕЦЬ Антон   Віце – президент НАН України, академік НАН України

•  ОНИЩЕНКО Олексій   Генеральний директор Національної бібліотеки України

 імені В.І.Вернадського, академік НАН України

Всього на даний час в цій номінації  експертами було висунуто в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 27 здобувачів.

11. МИТЕЦЬ  РОКУ

Номінуються письменники, поети,  композитори, музиканти, співаки, режисери, художники, скульптори,  інші діячі мистецтв (у тому числі ті, хто представляє українську культуру за рубежем), чия творча діяльність найпомітніше збагатила українську та світову культуру.

•  БАДОЄВ Алан Відомий кінорежисер, кліпмейкер

•  БУКОВСЬКИЙ Сергій  Заслужений діяч мистецтв України, режисер-документаліст

•  ДЯДЮРА Микола   Заслужений діяч мистецтв України, Головний диригент Симфонічного оркестру Національної філармонії України

•  КОБЗОВ Микола  Заслужений працівник культури України,

 Президент Всеукраїнської громадської організації «ЦИРКОВА СПІЛКА КОБЗОВА»

•  МИТНИЦЬКИЙ Едуард   Народний артист України, Художній керівник

 Київського державного театру драми і комедії

Всього на даний час в цій номінації  експертами було названо в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 46 здобувачів.

12. АКТОР РОКУ

Номінуються актори театру, кіно та телебачення, чиї сценічні та екранні ролі у 2006 році заслуговують на особливу відзнаку.

•  БАБАЄВ Давид   Народний артист України, актор Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки

•  ВІТОВСЬКА Ірма  Актриса Молодого театру,

 володарка премії «КИЇВСЬКА ПЕКТОРАЛЬ»

•  ЛАЛЕНКОВ Дмитро  Заслужений артист України,

 популярний актор театру та кіно

•  ЛЕГІН Валерій  Заслужений артист України, актор Молодого театру

•  МОГІЛЕВСЬКА Марина  Популярна актриса театру та кіно

Всього в цій номінації  експертами було висунуто в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 30 здобувачів.

13. СПОРТСМЕН РОКУ

Номінуються  видатні українські спортсмени, які у 2006 році досягли найвищих результатів у будь-яких внутрішніх, європейських чи світових змаганнях з різноманітних видів спорту.

•  БОНДАРЕНКО Олена Переможниця престижного тенісного турніру серії WTA в 2006р.

•  ГЕШКО Іван Чемпіон Світу 2006р. з легкої атлетики (в приміщенні),

 Срібний призер Чемпіонату Європи 2006р. з легкої атлетики

•  ГРУШИНА Олена,

ГОНЧАРОВ Руслан Бронзові призери Олімпійських ігор в Турині з фігурного катання, Срібні призери Чемпіонату Європи 2006р.  з фігурного катання

•  КРАСНЯНСЬКА Ірина Чемпіонка Світу 2006р. зі спортивної гімнастики

•  ПРОКОПЧУК Юлія  Чемпіонка Європи 2006р. зі стрибків у воду

•  ХЛИСТУНОВА Ганна Чемпіонка Європи 2006р. з плавання

на дистанції 100 м брасом

Всього в цій номінації  експертами було названо в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 29 здобувачів.

14. МЕЦЕНАТ РОКУ

Номінуються особистості, вітчизняні та іноземні, які щиро і постійно опікуються інтересами українського народу, вносять значний вклад у прискорення демократичних процесів у нашій державі, чия меценатська та благодійна діяльність приносять відчутну користь українському суспільству.

•  АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро  Президент концерну «КИЇВПІДЗЕМШЛЯХБУД»,

меценат виставки творів Ніко ПІРОСМАНІ у м. Києві

•  БЕРЕЗНИЦЬКА Людмила Президент благодійного фонду «ЕЙДОС»

•  ЗАГОРІЙ Володимир Президент Ліги українських меценатів

•  КОВАЛЕНКО Анатолій Президент Громадського фонду

Святого Андрія Первозванного

•  ЛОГУШ Юрій  Генеральний директор ЗАТ «КРАФТ ФУДЗ УКРАЇНА», меценат конкурсу «КОРОНАЦІЯ СЛОВА»

•  ПІНЧУК Віктор Відомий український підприємець та меценат

Всього в цій номінації  експертами було названо в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 22 здобувача.

15. ЮНИЙ ТАЛАНТ РОКУ

Номінуються юні таланти України, чиї непересічні наукові, технічні, творчі та спортивні досягнення набули найвищого позитивного резонансу та визнані громадськістю видатними.

•  АССОЛЬ  Юна співачка

•  МЕЛЬНИК Віктор  Юний співак, переможець телевізійного проекту «ШАНС»

•  ПЕТРИК Вікторія  Юна співачка, Лауреат Всеукраїнських фестивалів, фіналістка конкурсу дитячого «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2006»

  в Україні

•  РІЗІКОВ Настя  Юна піаністка

•  СЛЮСАРЧУК Назар  Переможець конкурсу дитячого «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2006»

 в Україні

•  СОКОЛОВСЬКА Катерина  Юна співачка та телеведуча

Всього в цій номінації  експертами було висунуто в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань 14 здобувачів.

P.S.  З вищезазначеного переліку 72 претенденти на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2006» жодного разу не визначались в якості лауреатів попередніх програм.

ЗАТВЕРДЖЕНІ ВОЛОДАРІ МІЖНАРОДНИХ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ ПРЕМІЙ

«ЛЮДИНА РОКУ – 2006»

2 листопада 2006 року відбулись загальні збори членів Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ». На засіданні вирішено присудити щорічні міжнародні та спеціальні премії Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» за 2006 рік із врученням їх під час проведення Урочистої церемонії нагородження переможців та лауреатів програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2006».

Володарями міжнародних премій «ЛЮДИНА РОКУ - 2006» визначені:

• АЛІЄВ Ільхам - Президент Азербайджану, – міжнародна премія в галузі суспільно-політичної діяльності;

• ХО СУНГ-ЧЬОЛ – Надзвичайний і Повноважний Посол Кореї в Україні, – міжнародна премія в галузі дипломатії;

• ГИНЯНСЬКИЙ  Іван – відомий бізнесмен та меценат українського походження, – міжнародна премія в галузі  благодійництва та меценатства;

• БРЕЙТБУРГ Кім – Заслужений діяч мистецтв Росії, – міжнародна премія за видатний внесок у розвиток культури та  мистецтва;

• ДЕМАРІН Ігор – Заслужений артист Росії, – міжнародна премія за видатний внесок у розвиток культури та  мистецтва;

• БОНДАРЧУК Федір – кінорежисер, актор, телеведучий, продюсер, –  спеціальна премія за особливі заслуги у творчій, громадській та патріотичній діяльності.

Щорічні міжнародні премії  «ЛЮДИНА РОКУ» були засновані відповідно до рішення Вищої Академічної Ради від 2 жовтня 2001 р. Як претенденти на міжнародні та спеціальні премії розглядаються відомі особистості міжнародного масштабу, чия професійна і суспільна діяльність визнана європейським і світовим співтовариством, і які безпосередньо зробили значний внесок у становлення і розвиток України як незалежної держави, сприяли зміцненню її позитивного іміджу у світі.

Міжнародні премії за 2006 рік будуть вручені їхнім власникам під час проведення Урочистої церемонії нагородження переможців і лауреатів програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2006», що відбудеться 17 березня 2007 року в Національному Палаці Мистецтв «УКРАЇНА»  м. Києва.

 

ПЕРЕЛІК ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ДЕЛЕГУВАЛИ ЕКСПЕРТІВ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ЗДОБУТТЯ ЛАУРЕАТСЬКИХ ЗВАНЬ XI ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ – 2006»

СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНИЙ БЛОК НОМІНАЦІЙ

1. Інститут  держави  і права ім. В.Корецького НАНУ  (Директор - ШЕМШУЧЕНКО Юрій)

2. Інститут  політичних і етнологічних досліджень НАНУ (Директор – ЛЕВЕНЕЦЬ Юрій)

3. Інститут соціології НАН України (Директор - ВОРОНА Валерій)

4. Інститут історії України  НАНУ (Директор – СМОЛІЙ Валерій)

5. Київський міжнародний інститут  соціології  (Президент – ХМЕЛЬКО Валерій)

6. Асоціація міст України  (Віце-президент – ПИТЦИК Мирослав)

7. Український інститут  соціальних досліджень  (Директор – ГОЛОВЕНЬКО Валерій)

8. Благодійний фонд «СПІВДРУЖНІСТЬ»  (Президент - ТЕЛЕШУН Сергій)

9. Європейський інститут інтеграції та розвитку (Директор - ВИДРІН Дмитро)

10. Національний інститут глобальних стратегій (Директор – КАРАСЬОВ Вадим)

11. Центр соціологічних досліджень «СОФІЯ» (Президент – ЄРМОЛАЄВ Андрій)

12. Центр прикладної політології «ПЕНТА» (Президент – ФЕСЕНКО Володимир)

13. Інститут національної стратегії (Директор – БОНДАРЕНКО Кость)

14. Центр антикризових досліджень (Президент – ЖАЛІЛО Ярослав)

15. Міжнародний центр перспективних досліджень (Директор – ЧУМАК Віктор)

16. Центр дослідження корпоративних відносин (Президент – КАМЕНЕЦЬ Олександр)

17. Соціологічна служба «УКРАЇНСЬКИЙ БАРОМЕТР» (Президент – НЕБОЖЕНКО Віктор)

18. Інститут політичних досліджень ім. Т.Г.Шевченка (Голова ради директорів – БОНДАРЕНКО Володимир)

19. Маркетингова  компанія «SOCIS» (Генеральний директор – ЧУРИЛОВ Микола)

20. Центр «СОЦІАЛЬНИЙ МОНІТОРИНГ» (Директор – ДМИТРУК Дмитро)

21. Національна юридична академія України ім. Я.Мудрого (Ректор – ТАЦІЙ Василь)

22. Український інститут відкритого суспільства (Співголова – ТЕРЬОХІН Сергій)

23. Міжнародний комітет захисту прав людини  (Голова – ДАНІЛОВ Ігор)

24. Національний інститут стратегічних досліджень (Харківський філіал) (Перший заступник керівника – ФІСУН Олександр)

25. Черкаська обласна державна адміністрація (Голова – ЧЕРЕВКО Олександр)

26. Дніпропетровська обласна державна адміністрація (Голова – ДЕЄВА Надія)

27. Київський регіональний центр «Академія правових наук  України» (Віце-президент – КРУПЧАН Олександр)

28. Асоціація молодих українських політологів і політиків (Президент – СВЯТНЕНКО Юрій) 

29. Одеська державна академія управління (Проректор – ПОЙЧЕНКО Анатолій)

 ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ БЛОК НОМІНАЦІЙ

1. Міністерство промислової політики України (Міністр – ГОЛОВКО Анатолій)

2. Міністерство економіки України (Міністр – МАКУХА Володимир)

3. Міністерство аграрної політики України (Міністр – МЕЛЬНИК Юрій)

4. Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва (Голова – ДАШКЕВИЧ Андрій)

5. Національний банк України  (1 заступник Голови – ШАПОВАЛОВ Анатолій)

6. Фонд державного майна  України (Голова – СЕМЕНЮК Валентина)

7. Державна  комісія з питань  цінних  паперів  і  фондового  ринку (Голова – БАЛЮК Анатолій)

8. Державний департамент продовольства Міністерства аграрної політики (Голова – ЛАВРОВ Євген)

9. Українська  спілка  промисловців  і  підприємців (1-й віце-президент – ПРОХОРОВ Сергій)

10. Федерація роботодавців України (1-й заступник – ГРИЩЕНКО Володимир)

11. Рада підприємців України при КМУ (Голова – ЛЯПІНА Ксенія)

12. Торгово-промислова палата України (Президент – СКРИПЧЕНКО Сергій)

13. Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (Президент – ЩЕЛКУНОВ Володимир)

14. Державна установа «Інститут економіки та прогнозування НАНУ» (Директор – ГЕЄЦЬ  Валерій)

15. Інститут економіко-правових досліджень НАНУ (Директор - МАМУТОВ Валентин)

16. Інститут економіки промисловості НАНУ (Директор – АМОША Олександр)

17. Інститут проблем ринку  і економічно – екологічних досліджень  НАНУ (Директор – БУРКИНСЬКИЙ Борис)

18. Інститут чорної металургії ім. Некрасова НАНУ (Директор – БОЛЬШАКОВ Вадим)

19. Південний науковий центр НАНУ (Голова – АНДРОНАТІ Сергій)

20. Академія технологічних наук України (Президент – МОРОЗОВ Анатолій)

21. Академія інженерних наук України (Президент – ТАЛАНЧУК Петро)

22. Академія будівництва України (Президент – ЗЛОБІН Геннадій)

23. Академія аграрних наук України (Президент – ЗУБЕЦЬ Михайло)

24. АКБ «УКРСОЦБАНК» (Голова правління – ТИМОНЬКІН Борис)

25. Українська асоціація підприємств чорної металургії (Президент – ГОЛУБЧЕНКО Анатолій)

26. Українська асоціація сталеплавильників (Президент – БРОДСЬКИЙ Сергій)

27. Міжнародний інститут приватизації, управління власністю та інвестицій (Директор – РЯБЧЕНКО Олександр)

28. Інститут законодавчих передбачень та правової експертизи (Директор – КОСТИЦЬКА Ірина)

29. Академія технологічних наук України (Донецьке відділення) (Президент - ГЕТЬМАНСЬКИЙ Олександр)

30. Українське товариство якості (Президент – ЯКУБОВСЬКИЙ Валерій)

31. Спілка фахівців-експертів з якості (Голова правління – ТИХОНЕНКО Валентин)

32. Українська спілка підприємців малого і середнього бізнесу та приватизованих підприємств (Генеральний директор – СВІРУС  Тамара)

33. Всеукраїнське об’єднання підприємців «Нова формація»  (Виконавчий директор - БІРЮКОВ Леонід)

34. Українська аграрна конфедерація (Генеральний директор – ПОГОЖЕВА Наталія)

35. Українська Ліга підприємців агропромислового комплексу (Віце-президент – КРАСНОПОЛЬСЬКИЙ Ярослав)

36. Європейський інститут фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу (Ректор – ТИМОШЕНКО Іван)

37. Київський інститут інвестиційного менеджменту (Ректор - ГОЛОВКО Ярослав)

38. Національний аграрний університет (Ректор – МЕЛЬНИЧУК Дмитро)

39. Харківський національний аграрний університет ім.В.В. Докучаєва (Ректор – ЄВТУШЕНКО Микола)

40. Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «УКРІНТЕРЕНЕРГО» (Директор – ТКАЧЕНКО Андрій)

41. Агентство «ГРОШІ ТА СВІТ» (Директор - ГОНЧАРЕНКО Юрій)

42. Донецький національний університет  (Ректор – ШЕВЧЕНКО Володимир)

43. Донецький державний технічний університет (Ректор – МІНАЄВ Олександр)

44. Донецька державна академія управління (Ректор – ПОВАЖНИЙ Станіслав)

45. Одеська відділення Академія інженерних наук України (Голова – КЛИМЕНКО Анатолій)

46. Одеський Національний Університет ім І. І. Мечникова (Ректор – СМИНТИНА Валентин)

47. Донецька торгово – промислова палата (Президент –ЧІЖИКОВ Геннадій)

48. Одеська торгово – промислова палата (Президент – ШУВАЛОВ Сергій)

ГУМАНІТАРНИЙ БЛОК НОМІНАЦІЙ

1. Міністерство  культури  і туризму України (Міністр – БОГУЦЬКИЙ Юрій)

2. Інститут філософії ім. Г. Сковороди НАНУ (Директор - ПОПОВИЧ  Мирослав)

3. Інститут археології НАНУ (Директор – ТОЛОЧКО Петро)

4. Українська федерація вчених (Голова – СЕМИНОЖЕНКО Володимир)

5. Національна Спілка композиторів України (Голова правління – СТЕПАНЕНКО Михайло)

6. Національна Спілка  письменників України (Голова – ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир)

7. Національна Спілка театральних діячів України (Голова – ТАНЮК Лесь)

8. Національна Спілка художників України (Голова – ЧЕПЕЛИК Володимир)

9. Національна Спілка  журналістів України (Голова – ЛУБЧЕНКО Ігор)

10. Національна Спілка  архітекторів України (Голова Київської організації – ЖЕЖЕРІН Вадим)

11. Союз театральних продюсерів України (Генеральний директор – НЕВЕДРОВ Валерій)

12. Спілка рекламістів України  (Голова – СТАРОЩУК Михайло)

13. Асоціація діячів естрадного мистецтва (Президент – ГЕРАСИМОВ Віктор)

14. Асоціація діячів циркового мистецтва (Президент – КОБЗОВ Микола)

15. Інститут проблем сучасного мистецтва АМУ (Директор– СИДОРЕНКО Віктор)

16. Національний  академічний театр російської  драми  ім. Л.Українки (Генеральний директор – РЕЗНІКОВИЧ Михайло)

17. Національний академічний драматичний театр ім. І. ФРАНКА (Художній керівник – СТУПКА Богдан)

18. Національна філармонія України (Генеральний директор – ОСТАПЕНКО Дмитро)

19. Національна опера України (Генеральний директор – ЧУПРИНА Петро)

20. Київський державний  інститут театрального мистецтва ім. Карпенка – Карого (Ректор – БЕЗГІН Олексій)

21. Національний музей історії України (Генеральний директор – ЧАЙКОВСЬКИЙ Сергій)

22. Державний музей театрального,  музичного та кіномистецтва України (Директор – МАТАТ Леонід)

23. Національна  бібліотека  ім. Вернадського (Генеральний директор – ОНИЩЕНКО Олексій)

24. Київський національний університет  культури і мистецтв (Ректор – ПОПЛАВСЬКИЙ Михайло)

25. Київський державний університет  технологій та дизайну (Ректор – ВОЛКОВ Олег)

26. Національний Фонд «УКРАЇНА-ДІТЯМ» (Виконавчий директор – ЛІВЕНЦОВ Сергій)

27. Київська дитяча Академія мистецтв (Ректор – ЧЕМБЕРЖІ Михайло)

28. МБФ конкурс В.Горовіца (Генеральний директор – ЗІЛЬБЕРМАН Юрій)

29. Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантів» (Президент- МАТЯШ Сергій)

30. Культурний центр «КИЯНОЧКА» (Директор – КАЙГОРОДОВ Дмитро)

31. МБФ «Мистецтво без кордонів» (Президент -  ТАРАСЮК Ніна)

32. Асоціація молодих дизайнерів і стилістів (Президент – КАЛІВОШКО Едуард)

33. ГО «Соціально-культурна ініціатива» (Голова – СТЕЛЬМАШЕНКО Олександр)

34. Ліга українських меценатів (Виконавчий директор – СЛАБОШПИЦЬКИЙ Михайло)

35. Кінокомпанія «ДАНАПРІС –ФІЛЬМ»  (Генеральний директор – КОРОТЕНКО  Олег)

ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

1. Національна телекомпанія України (Президент – ДОКАЛЕНКО Віталій)

2. Телеканал «ІНТЕР» (Голова Правління – СТАРИЦЬКИЙ Сергій)

3. Телекомпанія «ЕРА» (Генеральний директор – БІЛОУС Сергій)

4. Телеканал «СТБ» (Голова правління  – БОРОДЯНСЬКИЙ Володимир)

5. ТК «НТН» (Генеральний директор - ІЛЛЯШЕНКО Олександр )

6. Телеканал «К-1» (Генеральний продюсер – БЕЗЛЮДНА Анна)

7. ЗАТ Телекомпанія «ТОНІС» (Голова правління – БАТАЄВА Євгенія)

8. ТРК «КИЇВ» (Директор – БЕЛЬСЬКИЙ Микита) 

9. Музичний канал «О-ТV» (Генеральний продюсер – ОРЛОВ Володимир)

10. Радіо «ЕРА» (Директор - ЛОТАШЕВСЬКИЙ Ігор)

11. Радіокомпанія «ЄВРОПА ПЛЮС» (Ген. Директор - НАГОРНА Наталія)

12. Радіокомпанія  «СТОЛИЦЯ» (Ген. директор - ГЛЕЙЗЕР Валерій)

13. Газета «КОМСОМОЛЬСЬКА ПРАВДА В УКРАЇНІ» (В.о. Головного редактора – ХРУСТАЛЬОВ Андрій)

14. Газета «АіФ в Україні» (Головний редактор - ГЛАДКИЙ Михайло)

15. Газета «СТОЛИЧНЫЕ НОВОСТИ» (Головний редактор – ДОЛГАНОВ Вадим)

16. Газета «СТОЛИЧКА» (Головний редактор - КОВТУНЕНКО Сергій)

17. Газета «КИЇВСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ» (Головний редактор – СКАЧКО Володимир)

18. Газета «БЕЗ ЦЕНЗУРИ» (Директор – ДЕНИСЕНКО Денис)

19. Газета «ПРАВДА УКРАЇНИ» (Головний редактор – КРИСКОВЕЦЬ Микола)

20. Газета «УКРАЇНА і СВІТ СЬОГОДНІ» (Головний редактор – РУБАНЕЦЬ Микола)

21. Газета «МОСКОВСКИЙ КОМСОМОЛЕЦ В УКРАИНЕ» (Головний редактор – ЦЮПКО Михайло)

22. Журнал «ЧАС ВІДРОДЖЕННЯ» (Директор видавничого дому – КОЛЕСНИК Юрій)

23. Журнал «МИР ДЕНЕГ» (Головний редактор – ГОНЧАРЕНКО Юрій)

24. Журнал «ФИНАНСОВЫЕ РИСКИ» (Головний редактор – ДРОБЯЗКО Анатолій)

25. Журнал «ПРОФІЛЬ» (Генеральний директор - ПАВЛЕНКО Максим)

26. Журнал «GOLDEN CITY» (Директор – ПРОТЧЕНКО Віктор)

27. Журнал «ВСЯ НЕДЕЛЯ» (Головний редактор – ПАРФЕНЮК Тетяна)

28. Журнал «ПИВНОЙ КЛУБ» (Головний редактор – ПАНЦЮК Алена)

29. Журнал «МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ» (Головний редактор – ГОРОБЕЦЬ Олександр)

30. Журнал «WELCOMЕ TO UKRAINE» (Головний редактор - ГОРОБЕЦЬ Олександр)

31. Журнал «ЗЕРКАЛО РЕКЛАМЫ» (Головний редактор – ВЕРТЕЙКО Тетяна )

32. Журнал «ЕДИНСТВЕННАЯ» (Головний редактор – СКАЧКО Олена)

33. Журнал  «НАТАЛИ»  (Головний редактор – ЛАВРОВА Жанна)

34. Інформаційна агенція «УНІАН» (Генеральний директор - НАЛИВАЙКО Олег)

НОМІНАЦІЯ «СПОРТСМЕН РОКУ»

1. Національний олімпійський комітет України (Президент – БУБКА Сергій)

2. Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту (Міністр – ПАВЛЕНКО Юрій)

3. Національний університет фізичного виховання і спорту України (Ректор – ПЛАТОНОВ Володимир)

4. Федерація плавання України (Президент – ВЛАСКОВ Андрій)

5. Федерація легкої атлетики (Президент – БОРЗОВ  Валерій)

6. Федерація шахів України (Президент – ПЕТРОВ Віктор)

7. Федерація велоспорту  (Президент – ІВАНОВ Борис)

8. Федерація фехтування (Президент – МІЩЕНКО Сергій)

9. Федерація стрільби (Президент – ВОЛКОВ Олег)

10. Федерація художньої гімнастики (Президент – ДЕРЮГІНА Альбіна)

11. Федерація фігурного катання (Генеральний секретар – МЄДВЄДЄВА Ірина)

12. Федерація футболу України (Президент – СУРКІС Григорій)

13. Газета «Команда»  (Головний редактор – КАРМАН Юрій)

14. Газета «Болельщик» (Головний редактор – ЧУМАК Радислав)

15. ТОВ «Арена» Журнал «Ринг»  (Генеральний директор –ВІТЬКО Ігор)

16. Журнал «Life & Sport» (Головний редактор – РУДАКОВА Лілія)

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» з великою подякою відзначає компанії та організації, які на даному етапі стали діловими та інформаційними партнерами програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2006»:

1.  Група компаній «ВІННЕР» в Україні Генеральний спонсор Програми

2.  Національна акціонерна страхова компанія «ОРАНТА» Генеральний страховик Програми

3.  Мініметалургійний завод «ІСТІЛ » Головний партнер

4.  ТМ «РУСЛАДА» Офіційний спонсор Програми

5.  ТМ «КЛИНКОВ» Надійний партнер Програми

6.  СК «ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ» Офіційний страховик Програми

7.  Газета «КОМСОМОЛЬСКАЯ ПРАВДА В УКРАИНЕ» Спонсор номінації «Кумир нації», офіційний інформаційний партнер

8.  Журнал «ЕДИНСТВЕННАЯ» Спонсор премії «Жінка року»

9.  ТРК «ЕРА» Ексклюзивний інформаційний партнер Програми

10.  Телерадіокомпанія «РАДІО-ЕРА» Генеральний радіопартнер Програми

11.  Юридична фірма

«МАГІСТР & ПАРТНЕРИ» Офіційний юридичний партнер Програми

12.  Клініка «БОРИС» Офіційний медичний партнер Програми

13.  Компанія «UNIVEST PRINT» Генеральний поліграфічний партнер

14.  «WELLNESS CLUB LEONARDO» Офіційний партнер Програми

15.  Центр краси «НІ-КА» Стильний партнер Урочистої церемонії

16.  Поліграфічний центр «СЛАВУТИЧ – ДЕЛЬФІН» Офіційний поліграфічний спонсор

17.  ТМ «ГОРОД МАСТЕРОВ» Офіційний виробник нагородної атрибутики

18.  «МЕДИУМ-ТВ» Головний медіапартнер

19.  Телекомпанія «ТОНІС» Офіційний інформаційний партнер

20.  Телеканал  «ТВ 1» Офіційний інформаційний партнер

21.  Телекомпанія «ПОВЕРХНОСТЬ ТV» Офіційний інформаційний партнер

22.  Телеканал «СПОРТ - 1» Офіційний інформаційний партнер

23.  Телеканал «СПОРТ - 2» Офіційний інформаційний партнер

24.  Телеканал «ПЛАНЕТА-СПОРТ » Офіційний інформаційний партнер

25.  Телеканал «WORLD FASHION» Офіційний інформаційний партнер

26.  Телеканал «МЕГАСПОРТ» Офіційний інформаційний партнер

27.  Телеканал «O-TV» Офіційний інформаційний партнер

28.  Телеканал «СІТІ» Офіційний інформаційний партнер

29.  Телеканал «КИНО» Офіційний інформаційний партнер

30.  ТРК «Всесвітня служба – УТР» Офіційний інформаційний партнер

31.  Телекомпанія «КРИЛА» Офіційний інформаційний партнер

32.  Радіокомпанія «STAR FM» Офіційний інформаційний партнер

33.  Радіокомпанія «РАДІО КОХАННЯ» Офіційний інформаційний партнер

34.  Радіокомпанія «РАДІО РОКС» Офіційний інформаційний партнер

35.  Інформаційна агенція «УНІАН» Офіційний інформаційний партнер

36.  Акціонерне товариство «УКРСАТ» Офіційний інформаційний партнер

37.  Газета «КОММЕРСАНТЪ» Генеральний інформаційний партнер

38.  Газета «АРГУМЕНТЫ И ФАКТЫ» Офіційний інформаційний партнер

39.  Газета «КИЇВСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ» Офіційний інформаційний партнер

40.  Газета «CN-СТОЛИЧНЫЕ НОВОСТИ» Офіційний інформаційний партнер

41.  Газета «CN-НОВОСТИ» Офіційний інформаційний партнер

42.  Газета «ПРАВДА УКРАЇНИ» Офіційний інформаційний партнер

43.  Газета «УКРАЇНА І СВІТ СЬОГОДНІ» Офіційний інформаційний партнер

44.  Газета «БЕЗ ЦЕНЗУРЫ» Офіційний інформаційний партнер

45.  Газета «КОМАНДА» Офіційний інформаційний партнер

46.  Газета «БОЛЕЛЬЩИК» Офіційний інформаційний партнер

47.  Журнал «WHAT`S ON» Ексклюзивний англомовний партнер

48.  Журнал «ПРОФИЛЬ» Міжнародний медіа-партнер

49.  Журнал «7+7я» Спонсор номінації «Телеведучий року»

50.  Журнал «ФОКУС» Офіційний інформаційний партнер

51.  Журнал «ДЕНЬГИ.ua» Офіційний інформаційний партнер

52.  Журнал «ЧАС ВІДРОДЖЕННЯ» Офіційний інформаційний партнер

53.  Журнал «ЧАС.UA» Офіційний інформаційний партнер

54.  Журнал «ВСЯ НЕДЕЛЯ» Офіційний інформаційний партнер

55.  Журнал «10 ДНЕЙ.

АФИША ПОКУПОК И РАЗВЛЕЧЕИЙ КИЕВА» Офіційний інформаційний партнер

56.  Журнал «ДНК» Офіційний інформаційний партнер

57.  Журнал «LIFE & SPORT» Офіційний інформаційний партнер

58.  Журнал «GOLDEN CITY» Офіційний інформаційний партнер

59.  Журнал «TRAVEL NEWS» Офіційний інформаційний партнер

60.  Журнал «ЗЕРКАЛО РЕКЛАМЫ» Офіційний інформаційний партнер

61.  Журнал «СДЕЛАНО В УКРАИНЕ» Офіційний інформаційний партнер

62.  Журнал «XXL» Офіційний інформаційний партнер

63.  Журнал «МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ» Офіційний інформаційний партнер

64.  Журнал «WELCOME TO UKRAINE» Офіці

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter