Шановні добродії!

Маємо честь запросити ВАС на прес-конференцію проекту „Майстерня талантів” ЄБФ „Бейтейну-Наш дім”, яка відбудеться в УНІАН, у конференц-залі агентства, за адресою: Хрещатик 4, у четвер, 9 листопада о 15:00. Проект передбачає арт-терапевтичну роботу з дітьми-сиротами 10 інтернатів України, надання дітям досвіду соціальної реалізації у мистецькій діяльності.  „Майстерня” – це, також, спроба побудувати модель взаємодії державних та громадських структур, бізнесменів та професіоналів мистецтва у галузі мистецького виховання та освіти обдарованих дітей, позбавлених батьківського піклування. Розроблено три етапи реалізації завдань проекту.

Підсумковою акцією першого етапу „Майстерні” (квітень 2007р.) буде велике свято, під час якого діти з творчих робіт, які готуються протягом 6 місяців, створюють у великому залі місто для ляльок за власними міні-проектами вулиць, будинків, храмів, театрів, стадіонів, парків, пляжів, прикрашають це місто і влаштовують святковий концерт на честь його мешканців. Це МІСТО  МАЙБУТНЬОГО, МІСТО МРІЙ  і виглядає воно так, як його можуть уявити знедолені сьогодні діти.

Проект  отримав  фінансування від Міжнародної громадської організації Центр „Амерікан Джуіш Джойнт Дістріб’юшн Коміті Iнк.” та розпочинається Єврейським Благодійним Фондом „Бейтейну-Наш дім”  разом з державними інтернатами  у грудні 2006.

Програма прес-конференції:

1. Загальна інформація про проект директора фонду, координатора та фахівців проекту.

2. Запитання – відповіді.

3. Звернення  „Майстерні” до організацій та приватних осіб України.

4. Коментарі представників  “Joint”, Київської державної адміністрації, Міністерства праці та соціального захисту,посольств та партнерів фонду. 

5. Запитання – відповіді.

6. Фуршет, вільне спілкування.

З надією на ВАШУ увагу,  побажаннями щастя ВАШИМ родинам

Співробітники фонду.

тел./факс: 489-13-12,e-mail: secretary@sunfl.kiev.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram