Харківський тракторний завод поставив у Монголію партію тракторів малої потужності ХТЗ-3510

14:09, 30 жовтня 2006
Останні події
5 0

Харківський тракторний завод здійснив поставку у Монголію 20 колісних тракторів малої потужності ХТЗ-3510. 

Харківський тракторний завод здійснив поставку у Монголію 20 колісних тракторів малої потужності ХТЗ-3510.

Як повідомив кореспонденту УНІАН генеральний директор ВАТ “ХТЗ” Андрій КОВАЛЬ, поставка техніки здійснена в рамках реалізації контракту, який завод підписав за результатами виграного тендеру. Цей тендер був проведений урядом Японії в ході його програми допомоги незаможним монгольським фермерам.

За словами А.КОВАЛЯ, згідно з контрактом трактори ХТЗ-3510 поставлені в комплекті з навісним обладнанням, при чому як вітчизняного, так і іноземного виробництва.

“Монголія є цікавим для нас ринком, і попри велику конкуренцію з боку Китаю ми не виключаємо зміцнення партнерських стосунків з цією країною”, - сказав А.КОВАЛЬ, говорячи про можливість подальшої співпраці. Її основи, зазначив він, були закладені ще кілька десятиріч тому, коли ХТЗ поставляв у Монголію потужні колісні трактори Т-150.

Довідка УНІАН. ВАТ “ХТЗ” здійснює серійне виробництво колісних тракторів малої потужності ХТЗ-3510 для потреб фермерських господарств. Ці машини можуть використовуватися для механізації трудомістких робіт як на селі, так і в міських комунальних господарствах, у промисловому виробництві, при транспортування різних вантажів у причепах та напівпричепах вантажопідйомністю до 2 т. Трактори цього сімейства екологічно безпечні, відповідають стандартам якості, мають поліпшені умови праці тракториста. Техніка проста в обслуговуванні і невибаглива до якості палива і масел. До цих машин підходять запчастини і комплектуючі як вітчизняного, так і іноземного виробництва. ХТЗ-3510 агрегатуються з усім шлейфом навісних та причіпних машин і знарядь для тракторів тягового класу 0,6.

З 1995 р. уряд Японії надає грант “Кеннеді Раунд” з метою безвідплатної допомоги країнам Азії для збільшення виробництва продовольства та підтримки аграрно-земельної реформи. В рамках цього гранту Харківський тракторний завод весною 2006 р. виграв тендер на поставку тракторів разом з навісним знаряддям для фермерів Монголії. Між ХТЗ та корпорацією “Марубені” (Токіо, Японія) був укладений контракт на поставку техніки. За умовами контракту техніка має бути передана Міністерству сільського господарства Монголії восени 2006 р.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter