Перебування на посаді керівника РДА залежатиме від результатів його господарської діяльності – харківський губернатор

18:41, 20 вересня 2006
Останні події
0 0

Рішення про відставку голови тієї чи іншої райдержадміністрації ухвалюватиметься тільки на підставі результатів господарської діяльності. 

Рішення про відставку голови тієї чи іншої райдержадміністрації ухвалюватиметься тільки на підставі результатів господарської діяльності.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Харківської ОДА, про це заявив сьогодні на прес-конференції голова облдержадміністрації Арсен АВАКОВ. Він нагадав недавню заяву Президента України Віктора ЮЩЕНКА, в якій глава держави ще раз підкреслив, що не ухвалюватиме рішення про відставку глав адміністрацій за політичними мотивами.

“Я у свою чергу хочу сказати про те, що мої подання з кадрових питань в районах ґрунтуватимуться виключно на результатах господарської діяльності і менеджерських здібностях цього суб`єкта”, - сказав А.АВАКОВ.

Він також підкреслив, що неприпустимо концентрувати всю владу в руках однієї політичної сили.  “Суспільство тоді здорове і тоді нормально розвивається, коли у ньому присутній баланс. Баланс інтересів, баланс повноважень і баланс влади. Я вважаю, що такий баланс повинен бути збережений”, - наголосив А.АВАКОВ.

Як повідомляв УНІАН, нещодавно голова Харківської обласної ради Василь САЛИГІН виступив з прогнозом, що половині головам районних адміністрацій Харківщини незабаром буде висловлено недовіру з боку районних рад. Кільком керівникам РДА на Харківщині таку недовіру депутати вже висловили.

Із заявою про необхідність піти з державних посад представникам політичних сил, які програли вибори, виступив також прем’єр-міністр Віктор ЯНУКОВИЧ. Відповідна заява пролунала і з боку Харківської обласної організації Партії регіонів. Влітку цього року Харківська облрада висловила недовіру голові облдержадміністрації А.АВАКОВУ.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter