Закрите акціонерне товариство “Інститут передових технологій” до початку нового навчального року випустив нові мультимедійні атласи з історії для вивчення шкільного курсу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на прес-конференції в УНІАН директор підприємства Олександр БАРЛАДІН.

За його словами, зокрема, було випущено новий мультимедійний атлас з історії України для 10-го класу, атлас зі всесвітньої історії для 10-го класу, атлас з історії України для 7-го класу, а також атлас для курсу “Рідний край” на тему “Київ”.

Для випуску своїх мультимедійних продуктів “Інститут передових технологій” залучив відомих педагогів та художників. Зокрема, за словами О.БАРЛАДІНА, для випуску атласу з історії України для 7-го класу інститут уклав угоду з українською художницею Зінаїдою ВАСІНОЮ, яка займається вивченням історії національних костюмів.

В усіх мультимедійних атласах, крім безпосередньо карт, є також інформаційні матеріали, відеосюжети та запитання для тестування.

Також до початку навчального року “Інститут передових технологій” випустив кілька нових та оновлених поліграфічних видань. Зокрема, випущено атлас для 4-го класу 12-річної школи “Я і Україна”, оновлений атлас для 6-го класу 12-річної школи “Загальна географія”, атлас для 6-го класу з інтегрованим курсом історії України та всесвітньої історії, а також атлас зі всесвітньої історії для 10-класу.

Крім того, в цьому році інститут перевидав атлас “Економічна і соціальна географія світу” для 10-11 класів, попереднє видання якого було зроблено чотири роки тому. За словами О.БАРЛАДІНА, перевидання викликане зміною економічної ситуації в світі, зокрема, в галузі енергетики.

“Ми використали останні дані, які містяться в документах ООН та інших міжнародних організацій”, - підкреслив директор інституту.

Він також зазначив, що “Інститут передових технологій” перевидав атлас з історії України для 11-го класу, в якій вже включив дані про останні парламентські вибори в Україні, що відбулися 26-го березня 2006 року.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram