Харківська фірма, яка мала створювати позитивний імідж України за кордоном, звинувачується у крадіжці 6 млн.грн. державних коштів

15:16, 18 серпня 2006
Останні події
1 0

Одна з харківських фірм, якій було довірено створювати позитивний імідж України у світі, звинувачується у крадіжці 6 млн. грн. Державних коштів.  

Одна з харківських фірм, якій було довірено створювати позитивний імідж України у світі, звинувачується у крадіжці 6 млн. грн. Державних коштів.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі прокуратури Харківської області, йдеться про одне з товариств з обмеженою відповідальністю, яке стало переможцем тендеру та мало надати послуги з реалізації проектів, спрямованих на формування позитивного іміджу України за кордоном. ТОВ повинно було інформувати громадськість через закордонні ЗМІ про досягнення України у сферах науки, культури, освіти, промисловості, проводити дні українського кіно за кордоном та інше. За інформацією прес-служби, товариство не виконало жоден пункт зобов’язань.

З кінця 2005 по травень 2006 р. посадові особи товариства з метою неповернення бюджетних коштів, які виділялися на цю діяльність, діючи умисно в інтересах третіх осіб, перерахували понад 6 млн. грн. на рахунки двох приватних підприємств у м. Луганськ. Луганські підприємства не були учасниками тендеру і не могли брати участь у виконанні державної програми забезпечення позитивного міжнародного іміджу України.

Прес-служба повідомляє, що у матеріалах прокурорської перевірки є достатньо даних, які вказують на наявність у діях службових осіб ознак складу злочину, передбаченого ст. 364 ч.2 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). За цими фактами прокуратурою порушено кримінальну справу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter