У Харкові фахівці прогнозують, що зростання цін на паливо призведе до підвищення собівартості продукції сільського господараства

15:01, 15 серпня 2006
Останні події
0 0

Місцеві фахівці заявляють про те, що збільшення вартості палива призведе до підвищення собівартості продукції сільського господарства.  

Місцеві фахівці заявляють про те, що збільшення вартості палива призведе до підвищення собівартості продукції сільського господарства.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Харківської облдержадміністрації, аграрії Харківщини не задоволені ситуацією з ціною на дизельне пальне, яка склалася на ринку нафтопродуктів області. Проведений моніторинг свідчить про те, що станом на 14 серпня цього року середня оптова ціна на дизельне пальне по відношенню до початку місяця зросла на 8,4% і становить 4686 грн. за 1 тонну. Минулого року на цю ж дату ціна дизельного пального становила 4080 грн. за тонну. По відношенню до початку року ціна зросла на 18,9 %.

За висновком фахівців головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, збільшення вартості палива, яке займає у структурі витрат на вирощування сільгоспкультур значну частину, відповідно призведе до підвищення собівартості продукції сільського господарства, що є негативним непередбачуваним фактором.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter