ПриватБанк продовжить до 1 вересня збір коштів через мережу своїх банкоматів для онкохворих дітей

09:12, 12 липня 2006
Останні події
0 0

ПриватБанк продовжить збір коштів через мережу своїх банкоматів для онкохворих дітей до 1 вересня 2006 р. Про це повідомляє прес-служба банку. 

ПриватБанк продовжить збір коштів через мережу своїх банкоматів для онкохворих дітей до 1 вересня 2006 р. Про це повідомляє прес-служба банку.

Як сказано в повідомленні, за один місяць – з 20-го травня по 20-е червня ц.р. – через банкомати КБ «ПриватБанк» було зібрано понад 27 тис. грн. у фонд допомоги дітям з онкологічними захворюваннями. Всі гроші передані Добродійному фонду «Надіюся і Вірю». Добродійні вклади зробили понад 1600 клієнтів банку з різних куточків України.

Надати посильну допомогу тисячам маленьких українців можна через банкомати або відділення ПриватБанку (МФО 300 711, свідоцтво №33777790), переказавши гроші на рахунок 26002052702047, одержувач – Добродійний фонд «Надіюся і Вірю».

Частина вже зібраних коштів – 10 тисяч гривень – направлена на покупку близько тисячі необхідних для лікування дітей оригінальних ліній для інфузійних насосів (системи FMS). Апарати були передані в дитяче відділення Київського інституту онкології (100 штук), відділення онкогематології Дитячої обласної лікарні м. Одеса (347 штук), дитяче відділення онкогематології м. Луганськ (250 штук) і дитяче відділення онкогематології м. Дніпропетровськ (250 штук). Ще 17 тисяч гривень було передано на лікування шести малюків з різних міст України.

Кошти, зібрані в ході другого етапу акції, будуть передані на лікування 11-ти дітей з Київської, Одеської, Дніпропетровської, Хмельницької, Полтавської і Закарпатської областей, які проходять курс лікування у відділенні дитячої онкології Інституту онкології і радіології Академії медичних наук України, м. Київ. Решта коштів піде на закупівлю ліків, необхідних для лікування дітей, хворих на ракові захворювання, у відділенні онкогематології Одеської обласної лікарні і в відділенні дитячої онкології Інституту онкології і радіології Академії медичних наук України, м. Київ.

Докладнішу інформацію ви можете одержати по телефону (380) 562 393579 (Наталя МОНОГАРОВА, Бізнес обслуговування індивідуальних клієнтів ПриватБанку).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter