Харківський губернатор висуває ідею стимулювання регіонів, які демонструють успішний збір податків

11:31, 04 липня 2006
Останні події
0 0

Голова Харківської облдержадміністрації Арсен АВАКОВвиступає за необхідність стимулювання тих регіонів країни, які демонструють успішний збір податків. 

Голова Харківської облдержадміністрації Арсен АВАКОВ

виступає за необхідність стимулювання тих регіонів країни, які демонструють успішний збір податків.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі облдержадміністрації, свою думку А.АВАКОВ висловив, виступаючи перед учасниками виїзного засідання Податкового клубу у Харкові. При цьому губернатор навів приклад Харківська області, яка, за його даними, демонструє стабільне перевиконання плану надходження податків до держбюджету, і в 2005 році виконала цей план на 112%.

“Звичайно, в рамках країни є баланс, але виходить, що таким чином харків’яни платять своєрідну ренту на свою ефективність і дисциплінованість, - сказав, виступаючи перед учасниками засідання, А.АВАКОВ. 

На його думку,  “державі необхідно ввести механізм стимулювання таких справних платників податків, як Харківщина”. Губернатор зазначив, що “такий механізм існував два роки тому, і ним передбачалося, що половина суми перевиконання податкових надходжень віддавалася місцевому обласному бюджету”. А.АВАКОВ висловив жаль, що “потім цей механізм був відмінений”.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter