Дружина полковника СБУ Валентина КРИЖАНІВСЬКОГО Вікторія КРИЖАНІВСЬКА звинувачує голову СБУ Ігоря ДРІЖЧАНОГО в політичному переслідуванні її чоловіка.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

За словами В.КРИЖАНІВСЬКОЇ, 15 червня 2005 року група озброєних співробітників підрозділу МВС «Сокіл» вчинила напад на неї прямо біля її будинку. «Під час нападу мені приставили пістолет до голови і силоміць витягнули з машини», – заявила В.КРИЖАНІВСЬКА. Також, за її словами, керівник групи захоплення заявив, що діє за вказівкою Генеральної прокуратури.

Окрім цього, В.КРИЖАНІВСЬКА стверджує, що 2 вересня 2005 року співробітники міліції незаконно затримали на декілька годин її старшого сина Олексія.

«На всі мої скарги реакції – жодної! У такій країні я жити не хочу!», – говорить вона.

В.КРИЖАНІВСЬКА розповіла, що її чоловік раніше виїхав з України до Росії, до міста Твер, де жив і лікувався. Вона заявила, що в квітні 2006 року в цьому місті на нього було вчинено напад працівниками української міліції, при цьому один з них загубив своє службове посвідчення.

Після цього, як відзначає В.КРИЖАНІВСЬКА, її чоловік у зв`язку з небезпекою його життю вирішив звернутися до правоохоронних органів Росії і просити надати йому політичний притулок. В.КРИЖАНІВСЬКА додала, що також звернулася до Президента Росії Володимира ПУТІНА з проханням надати її сім`ї політичний притулок.

В.КРИЖАНІВСЬКА заявила, що у зв`язку з опублікованими в газеті «Україна молода» новими фактами «злочинів ДРІЖЧАНОГО» вона офіційно звернулася до Президента України Віктора ЮЩЕНКА і в.о. секретаря Ради національної безпеки і оборони України Володимира ГОРБУЛІНА з проханням об`єктивно розібратися в ситуації, що склалася.

Як повідомляв УНІАН, полковник СБУ у відставці В.КРИЖАНІВСЬКИЙ 11 листопаду 2005 року звинуватив голову СБУ Ігоря ДРІЖЧАНОГО в причетності до незаконної поставки до Китаю гафнію, спроби заволодіти 435 млн. дол. з рахунків екс-прем`єра Павла ЛАЗАРЕНКА і спробі ліквідації генерала СБУ Валерія КРАВЧЕНКА, який працював при Посольстві України в Німеччині.

І.ДРІЖЧАНИЙ спростував всі ці звинувачення.

Того ж дня, 11 листопада, близько 20.00 в Києві на В.КРИЖАНІВСЬКОГО було вчинено збройний напад. Після замаху В.КРИЖАНІВСЬКИЙ самостійно прийшов до Київського військового госпіталю, звідки зник увечері 12 листопада.

Водночас слідство у справі нападу на полковника СБУ у відставці В.КРИЖАНІВСЬКОГО не виключає, що це було інсценуванням.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram