Восени податковий клуб подасть на розгляд парламенту свій варіант проекту податкового кодексу України – Катеринчук

17:57, 03 липня 2006
Останні події
0 0

Восени цього року Податковий клуб планує подати на розгляд Верховної ради України свій варіант проекту Податкового кодексу. 

Восени цього року Податковий клуб планує подати на розгляд Верховної ради України свій варіант проекту Податкового кодексу.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Харківської облдержадміністрації, про це сказав народний депутат України Микола КАТЕРИНЧУК в ході першого виїзного засідання Податкового клубу у Харкові

“Ми запрошуємо взяти участь у роботі над цим проектом, адже Податковий кодекс стане основним документом, що визначить правила гри в сфері підприємництва у найближчі три-чотири роки”, - сказав М.КАТЕРИНЧУК, звертаючись до учасників засідання, і повідомив, що проект ще до кінця літа буде оприлюднений на сайті клубу.

За словами М.КАТЕРИНЧУКА, створення і діяльність у Харкові постійно діючого Податкового клубу допоможе захистити підприємців від свавілля чиновників і дасть їм можливість взяти реальну участь у розробці податкового законодавства, а також внести свої пропозиції до законопроектів, які подаються до парлламенту.

У засіданні клубу взяли участь підприємці Харкова, голова облдержадміністрації Арсен АВАКОВ, голова державної Податкової адміністрації в Харківській області Євген КУЗЬКІН, народні депутати України та експерти. Під час зустрічі обговорювалися питання захисту інтересів бізнесу й перспективи вдосконалення податкового законодавства України.

Довідка. Податковий клуб був заснований влітку 2005 р. за ініціативою М.КАТЕРИНЧУКА з метою врахування інтересів підприємців при реалізації податкової політики країни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter