Мінекономіки пропонує встановити податкові преференції для експортно-орієнтованих переробних підприємств

10:12, 23 червня 2006
Останні події
1 0

Міністерство економіки України пропонує встановити податкові преференції для експортно-орієнтованих галузей переробної промисловості. 

Міністерство економіки України пропонує встановити податкові преференції для експортно-орієнтованих галузей переробної промисловості.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила начальник відділу спеціальних режимів інвестування Департаменту інвестиційної діяльності Мінекономіки Лариса БУР’ЯН сьогодні в ході «круглого столу» «Україна - Польща. Що заважає загальній справі».

За її словами, Мінекономіки вже внесло відповідний законопроект на розгляд Кабінету Міністрів України.

Законопроектом, зокрема, передбачене звільнення від сплати мита і ПДВ імпорту товарів на митну територію України для переробки з метою подальшого їх експорту. Передбачається, що імпорт товарів для переробки на експортно-орієнтованих підприємствах здійснюватиметься за вексельною схемою, шляхом видачі простих векселів із подальшим їх автоматичним погашенням (без сплати мита і ПДВ) при експорті кінцевого продукту за межі митної території України. У разі ж реалізації кінцевого продукту в Україні або не вивезення його в установлений термін, підприємство буде зобов`язане сплатити ввізне мито і ПДВ.

«Це такий самий режим, який існує зараз в країнах ЄС, направлений на стимулювання», - сказала Л.БУР’ЯН.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter