Партія “Пора” і фонд “Антикорупція” презентували спільний проект “Антимафія”

13:17, 22 червня 2006
Останні події
0 0

Громадянська партія “Пора” і фонд “Антикорупція” презентували спільний проект “Антимафія”. 

Громадянська партія “Пора” і фонд “Антикорупція” презентували спільний проект “Антимафія”.

Сьогодні на прес-конференції в УНІАН члени політради “Пори” Євген ЗОЛОТАРЬОВ та Андрій ЮСОВ, а також голова фонду “Антикорупція” Борис ПЕНЧУК закликали громадськість і представників малого і середнього бізнесу, які, на їхню думку, у першу чергу страждають від криміналітету, підтримати довидання книги Сергія КУЗІНА “Донецька мафія. Антологія”, у якій йдеться про діяльність бізнесменів Рината АХМЕТОВА, Бориса КОЛЕСНИКОВА та інших.

Учасники прес-конференції вважають, що ця книга є ефективною зброєю у руках середнього класу у боротьбі з кримінально-олігархічними групами.

“Пора” звернулась до української влади з проханням об’єктивно і неупереджено ставитись до розслідування кримінальних справ і не ставити їх у залежність від політичної кон’юнктури.

Б.ПЕНЧУК на прес-конференції заявив, що усі запити до Міністерства внутрішніх справ і Генеральної прокуратури з приводу перевірки наведеної у книзі інформації залишились без відповіді. Натомість він звинуватив деяких “героїв” книги у спробах знищити наклад книги.

За словами Б.ПЕНЧУКА, вчора у Донецьку відбулося чергове засідання Калінінського районного суду міста за позовом колишнього керівника служби безпеки компанії СКМ, а ще раніше – керівника УМВС у Донецькій області Володимира МАЛИШЕВА до С.КУЗІНА та Б.ПЕНЧУКА. Як розповів Б.ПЕНЧУК, В.МАЛИШЕВ у позові вимагав вилучити із продажу і знищити весь наклад “Донецької мафії” і виплатити йому 3 гривні моральної компенсації.

Б.ПЕНЧУК назвав цей судовий процес “заполітизованим”, оскільки суд відмовив у задоволенні усіх скарг відповідачу, зокрема, у проханні перенести розгляд справи до Києва. За його словами, вчора суд частково задовольнив позов і зобов’язав С.КУЗІНА та Б.ПЕНЧУКА вибачитись перед В.МАЛИШЕВИМ на шпальтах тижневика “Дзеркало тижня” за використання його прізвища без згоди самого В.МАЛИШЕВА.

Б.ПЕНЧУК повідомив про намір підготувати апеляцію на рішення суду.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter