Проректор одного з вузів затриманий за хабар у 2 тис.дол.

08:44, 19 червня 2006
Останні події
4 0

Проректора одного з харківських вузів затримано за хабарництво.Як повідомили кореспонденту УНІАН у Центрі громадських зв’язків Управління МВС України в Харківській області, напередодні до органів міліції звернувся 23-річний харків’янин із заявою про те, що службова особа одного з вищих навчальних закладів міста вимагає у нього хабара за вступ до цього навчального закладу.  

Проректора одного з харківських вузів затримано за хабарництво.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у Центрі громадських зв’язків Управління МВС України в Харківській області, напередодні до органів міліції звернувся 23-річний харків’янин із заявою про те, що службова особа одного з вищих навчальних закладів міста вимагає у нього хабара за вступ до цього навчального закладу.

Під час проведення оперативних заходів керівник був затриманий у своєму службовому приміщенні при отриманні хабара у розмірі 2 тис. дол.

Прокуратура Харківської області за цим фактом порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбачено статтею 368 ч. 1 Кримінального кодексу України - одержання хабара. Підозрюваного затримано. Слідство триває.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter