Трактори нового покоління продемонструє ВАТ “Харківський тракторний завод” на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку “Агро-2006”, яка сьогодні розпочала роботу у виставковому комплексі “Експоцентр України” у Києві.

Як повідомив кореспонденту УНІАН головний конструктор колісних тракторів ВАТ “ХТЗ” Юрій ШАПОВАЛОВ, продукція підприємства  - на стендах і в натурних зразках - буде представлена широким модельним рядом машин – від потужних  колісних і гусеничних тракторів загального призначення класу 3-5 тонн до тракторів малої потужності, навантажувачів та інших сільськогосподарських машин спеціального призначення.

За словами Ю. ШАПОВАЛОВА, цього року в експозиції Торгового дому ВАТ “ХТЗ”, який представляє продукцію заводу на виставці в Києві, на відкритому майданчику відвідувачі, споживачі і замовники можуть безпосередньо ознайомитися з технікою ХТЗ. Вони також матимуть можливість поспілкуватися, провести консультації і переговори як з менеджерами, фахівцями Торгового дому, конструкторами, так і з вищими керівниками підприємства, зокрема, генеральним директором Андрієм КОВАЛЕМ, який бере участь у виставці.

Відео дня

Серед гами машин, конструктор виділив колісний трактор загального призначення ХТЗ-17222 з двигуном ЯМЗ-236Д-3 потужністю 175 к.с., обладнаний одномісною кабіною, а також

універсальний колісний орно-просапний трактор ХТЗ-16333 з двигуном КамАЗ-740.180. ХТЗ-16333 обладнаний максимально захищеною склом кабіною та поворотним пультом керування і належить до сучасних машин, на яких створені комфортні для обслуговування.

Для потреб невеликих фермерських господарств і роботи на невеликих полях завод пропонує колісні трактори малої потужності: ХТЗ-3510 та ХТЗ-1611. За словами Ю.ШАПОВАЛОВА, ці машини можуть використовуватися для механізації трудомістких робіт як на селі, так в  міських комунальних господарствах, у промисловому виробництві, при транспортування різних вантажів у причепах та напівпричепах вантажопідйомністю до 2 т. Фахівець наголосив, що трактори цього сімейства екологічно безпечні, відповідають стандартам якості, мають поліпшені умови праці тракториста. Вони прості в обслуговуванні, невибагливі до якості палива і масел, які застосовуються в них, до них підходять запчастини і комплектуючі як вітчизняного, так і іноземного виробництва, відзначив конструктор. ХТЗ-3510 та ХТЗ-1611 агрегатуються з усім шлейфом навісних та причіпних машин і знарядь для тракторів тягового класу 0,6.

Крім названої техніки, яка представлена на виставці, Ю.ШАПОВАЛОВ виділив також колісний трактор ХТЗ-18040, а також фронтальний навантажувач Т-156М.

При цьому зазначив, що вся представлена на виставці техніка розроблена для використання в сучасних високотехнічних енергозберігаючих технологіях.