Суд на 16 років позбавив волі 26-річного харків’янина за вбивство батька та рідної бабусі

10:17, 13 червня 2006
Останні події
0 0

Вироком апеляційного суду Харківської області 26-річного харків’янина визнано винним у вбивстві свого батька та бабусі, а також у замаху на викрадення майна ще одного громадянина, поєднаного з насильством, та засуджено до 16 років позбавлення волі.  

Як повідомив кореспонденту УНІАН державний обвинувач прокуратури Харківської області Володимир ПОДОБАЙЛО, раніше, у лютому 2002 року, цей чоловік вже був засуджений за незаконне придбання та зберігання наркотиків, але вже за два місяці, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, разом з таким же приятелем з особливою зухвалістю побив громадянина.

Останній із злочинів був скоєний ним у березні 2004 року, коли, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час сварки з батьком, яка перейшла у бійку, завдав йому три смертельні удари кухонним ножем. Від численних ударів ножем у голову та шию померла й бабуся. З місця скоєння злочину убивця втік.

Суд погодився з пропозицією державного обвинувача щодо призначення  підсудному міри покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. До цього строку повністю приєднано і не відбуту частину покарання, призначеного  йому за попереднім вироком суду у вигляді одного року позбавлення волі.

Цим же вироком повністю задоволено цивільний позов у справі про відшкодування  матеріальних збитків та моральної шкоди на суму 15,5 тис. грн., заподіяних злочинними діями підсудного, доньці та сестрі загиблих, повідомив прокурор.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter