У новоствореному виконкомі Броварської міськради – чотири кандидати на пост мера

10:49, 08 червня 2006
Останні події
6 0

8 червня о 11.00 в приміщенні УНІАН відбудеться прес-конференція про те, що призначення повторних виборів у Броварах призвело або до об’єднання, або до співпраці у новоствореному виконкомі лідерів виборчих перегонів на посаду міського голови. Участь у заході візьмуть кандидати на посаду міського голови Броварів - заступник міського голови Володимир Руденко, директор ТОВ “Алегро” Валерій Лезнер і діючий міський голова Віктор Антоненко.

               Історія знає немало прикладів, коли поштовхом до об”єднання або співпраці непримиримих опонентів стають якісь неприємні або загрозливі для їх краю речі. У Броварах одним з таких поштовхів стали неочікувані рішення міського суду та Апеляційного суду Київської області, що залишили в силі рішення міської виборчої комісії про визнання результатів виборів міського голови недійсними та призначення повторних виборів.    

            Але ж справа в тому, що в Броварах вибори 26 березня пройшли в обстановці, притаманній усій країні – неузгоджені списки виборців та величезні “простирадла” списків кандидатів, нестача кадрів на дільницях тощо. Але в той же час існували вільний доступ до ЗМІ, багаточисленність партій та кандидатів на посаду міського голови, величезна кількість спостерігачів на дільницях.

           І учасники виборчих перегонів на посаду міського голови як ніхто в Броварах знають про те, які були порушення і чи були вони взагалі, і якщо були, то з чиєї сторони, і як вони взагалі вплинули на результати виборів. Тож коли прозвучало, що виборча комісія відмінила результати виборів міського голови, а міський та обласний Апеляційний суди залишили її рішення в силі, це було вже засторогою, попередженням – у Броварах твориться щось непевне. І сили, що рвуться до влади, використовують, м”яко кажучи, не зовсім коректні форми боротьби.

         На розсуд громадськості також будуть представлені протилежні за змістом суддівські рішення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter