Досягнуто принципової домовленості про будівництво на Харківщині заводу з переробки рапсу

11:36, 25 травня 2006
Останні події
0 0

Досягнуто принципової домовленості про будівництво в Шевченківському районі Харківської області заводу з переробки рапсу. 

Досягнуто принципової домовленості про будівництво в Шевченківському районі Харківської області заводу з переробки рапсу.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Харківської облдержадміністрації, про це сказала начальник управління економіки Шевченківської райдержадміністрації Тетяна ЄВТЮШКІНА. За її словами, німецькі інвестори визначилися з банком, який виступить гарантом інвестицій, та страховою компанією. Крім того, кредитною радою розроблений механізм інвестування.

Т.ЄВТЮШКІНА не уточнила, коли може розпочатися будівництво. Спочатку кредитна рада, банк та страхова компанія повинні оформити свої стосунки, підписати гарантійні зобов`язання. “Потім тут з`являться проектанти. Тільки тоді можна говорити про будівництво”, - зазначила голова РДА.

Вона висловила упевненість, що завод з виробництва біодизеля в Шевченківському районі буде збудований. “У нас є письмовий лист-підтвердження про те, що інвестори згодні з нами працювати саме в цьому напрямку”, - наголосила Т.ЄВТЮШКІНА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter