Тендерна палата має намір перевірити використання бюджетних коштів «Укравтодором»

17:09, 23 травня 2006
Останні події
3 0

Тендерна палата України має намір перевірити використання «Укравтодором» коштів державного бюджету при проведенні тендерних процедур із закупівлі послуг для будівництва доріг.  

Тендерна палата України має намір перевірити використання «Укравтодором» коштів державного бюджету при проведенні тендерних процедур із закупівлі послуг для будівництва доріг.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН заявив перший віце-президент тендерної палати Антон ЯЦЕНКО.

За його словами, результати перевірок тендерної документації декількох регіональних «облавтодорів» свідчать про «не зовсім добрий стан справ» у галузі.

Як повідомила на прес-конференції віце-президент Тендерної палати Людмила КРАВЧЕНКО, за результатами перевірок використання бюджетних коштів при реконструкції автодороги «Київ-Одеса» громадська організація встановила, що Черкаське, Кіровоградське, Миколаївське і Одеське обласні управління автомобільних доріг уклали 111 договорів підряду без проведення торгів на загальну суму 3 млрд. 568 тис. грн.

А.ЯЦЕНКО відзначив, що до перевірок залучатимуться фахівці дорожньої галузі. Передбачається, що її результати буде оприлюднено в серпні.

Довідка УНІАН. Реконструкція дороги Київ-Одеса розпочалася в червні 2003 року.

На першому етапі (до червня 2004 року) будівельні роботи здійснювалися на кошти Південно-західної залізниці, яка інвестувала загалом близько 900 млн. грн. Фінансування проекту в 2004 році було частково здійснено за рахунок кредиту "Дойче Банку" у розмірі 480 млн. дол. Кредит надано на строк 10 років під 6,8% річних з відстроченням платежів на два роки. Всього на сьогодні в будівництво вкладено 2,8 млрд.грн. – 293 млн.грн. у 2002-2003гг., 2,528 млрд.грн. – в 2004г. (враховуючи кредит “Дойче Банку”).

Раніше заявлялося, що загальна вартість проекту дороги Київ-Одеса - 2 млрд. 700 млн. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter