Прокурор опротестував рішення Харківської обласної ради щодо призначення 6 заступників голови облради

10:55, 15 травня 2006
Останні події
0 0

Прокурор Харківської області Василь СИНЧУК опротестував рішення Харківської обласної ради про призначення шести заступників голови облради. 

Прокурор Харківської області Василь СИНЧУК опротестував рішення Харківської обласної ради про призначення шести заступників голови облради.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі прокуратури Харківської області, у рішенні депутатів призначити 6 заступників керівникові облради прокурор побачив порушення закону і запропонував їм переглянути своє рішення. “Це рішення незаконне, і ми будемо обов’язково добиватися того, щоб воно було скасоване”, - передає прес-служба слова прокурора. Він пояснив, що у законі про місцеве самоврядування передбачено, що обласна рада “обирає одного”, а не кількох заступників. За словами В.СИНЧУКА, у разі, якщо обласна рада сама не відмінить свого рішення, то прокуратура зробить відповідне подання до суду.

Як повідомляв УНІАН, 28 квітня на першій сесії Харківської обласної ради нового, 5-го скликання, після обрання головою облради представника Партії регіонів Василя САЛИГІНА депутати проголосували за те, щоб у нього було 6 заступників. Ними стали представники від кожної із шести політичних сил, що пройшли до облради. При цьому не отримав свого заступника лише Блок Юлії Тимошенко – сьома за рахунком політична сила, яка подолала тривідсотковий бар’єр на виборах до облради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter