Київський дитячий танцювальний ансамбль “Веселад” заявляє про наміри незаконно позбавити їх приміщення

17:27, 11 травня 2006
Останні події
9 0

Київський дитячий танцювальний ансамбль “Веселад” заявляє про наміри незаконно позбавити їх приміщення. 

Київський дитячий танцювальний ансамбль “Веселад” заявляє про наміри незаконно позбавити їх приміщення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив керівник ансамблю Віталій ГУСОВСЬКИЙ сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

Він розповів, що колектив “Веселад” існує вже 13 років, у ньому танцюють більше 300 дітей.

“Ансамбль об’їздив півсвіту – від Єгипту до Норвегії, є лауреатом найпрестижніших фестивалів та конкурсів, діти танцюють на кращих сценічних майданчиках Києва та України”, – підкреслив В.ГУСОВСЬКИЙ.

На підтвердження цього діти-учасники ансамблю на початку прес-конференції принесли в зал численні дипломи і нагороди різноманітних конкурсів і фестивалів.

В.ГУСОВСЬКИЙ сказав, що “ансамбль ніколи не був розбещений розкішшю чи надмірною увагою тих, хто мав би опікуватись дитячою творчістю, але протягом уже 2 років у нас вперто намагаються забрати і це”.

Він пояснив, що 2 роки тому двоповерховий будинок за адресою: бульвар Верховної Ради, 20, що належить підприємству “Хімволокно” і де знаходиться ансамбль, почали здавати в оренду телерадіокомпанії “Ера”. Раніше це приміщення площею близько 900 кв. м. займали більше десяти різних дитячих творчих колективів, тепер, розповідає В.ГУСОВСЬКИЙ, “Ера” зайняла весь другий поверх, з дитячих колективів у декількох кімнатах загальною площею 200 кв. м залишився лише “Веселад”.

Керівник ансамблю стверджує, що зараз “Ера” хоче позбавити їх і цього приміщення, намагаючись незаконно його викупити.

За його словами, він і батьки дітей неодноразово зверталися до київської влади з проханням вирішити їх проблеми. “Адже це все одно, що відібрати у дитини іграшку, вкрасти у пенсіонера пенсію”, – зазначив В.ГУСОВСЬКИЙ.

У відповідь тодішній заступник голови КМДА Ігор ЛИСОВ запевнив колектив, що будинок на бульв. Верховної Ради, 20, має бути переданий до комунальної власності міста, Київрада, як власник 95% акцій “Київхімволокна”, рішення про продаж об’єкта не приймала і є зобов’язання керуючому санацією ніяких дій щодо приміщення, де працює ансамбль, не приймати і забезпечити його безперебійне функціонування.

Однак вже восени 2005 року І.ЛИСОВ повідомив ансамбль, що КМДА вже не заперечує проти викупу будинку, але за умови погодження “переселення дітей” з ансамблем.

При цьому, зауважує В.ГУСОВСЬКИЙ, невідомо, чому раніше для продажу потрібен був дозвіл Київради, а тепер вже ні.

Керівник колективу розповів, що нещодавно зовсім випадково у газеті “Твоя газета” побачив оголошення про призначений на 15 травня аукціон з продажу будинку “Київхімволокна”, при цьому стартова ціна об’єкта – 2,5 млн. грн.

В.ГУСОВСЬКИЙ дивується, чому комітет кредиторів, який має бути зацікавлений продати будинок якнайдорожче, розміщує оголошення у маловідомій газеті і в багато разів занижує початкову ціну.

На його думку, це можна пояснити лише домовленістю з “Ерою”. “Покупець відомий – радіо ”Ера”, – зазначив В.ГУСОВСЬКИЙ.

Представник батьківського комітету Анатолій ШЕВЧУК додав, що насправді будинку на бул. Верховної Ради, 20, у списках санації немає, а отже, аукціон і продаж є незаконним.

“Це питання і до прокуратури”, – сказав він.

Батьківський комітет ансамблю “Веселад” вимагає відмінити проведення аукціону і передати приміщення до комунальної власності міста.

На прес-конференції учасники ансамблю подарували радіо “Ера” символічні банку п’явок і клізму “від жадібності”.

Після цього керівники “Веселаду”, учасники колективу та їх батьки попрямували до Київдержадміністрації, щоб передати свої вимоги.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter