Російський генерал Варєнніков вручив меру Харкова Добкіну нагороду “За обов’язок і честь”

12:30, 10 травня 2006
Останні події
2 0

Новообраний Харківський міський голова Михайло ДОБКІН отримав нагороду «За обов’язок і честь», яку йому вручив російський генерал Валентин ВАРЄННІКОВ.   

Новообраний Харківський міський голова Михайло ДОБКІН отримав нагороду «За обов’язок і честь», яку йому вручив російський генерал Валентин ВАРЄННІКОВ.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Харківської міськради, нагороду було вручено у Харкові під час зустрічі М.ДОБКІНА з ветераном Великої Вітчизняної війни, Героєм Радянського Союзу, генералом армії, депутатом Державної Думи РФ В.ВАРЄННІКОВИМ, який нині головує у правлінні Російської асоціації Героїв Радянського Союзу, Героїв Росії та кавалерів ордена Слави трьох ступенів.

«Ми впевнені, що під вашим керівництвом Харків не лише зміцнить свої славні традиції, але і значно їх примножить», - сказав В.ВАРЄННІКОВ.

 

Прес-служба міськради повідомляє, що В.ВАРЄННІКОВ воював на Сталінградському фронті, брав участь у боях за Лівобережну Україну, особливо відзначився у боях під Ізюмом і Балаклеєю, форсував Дніпро. Бував генерал і у Харкові.

В.ВАРЄННІКОВ брав участь у знаменитій операції «Багратіон», визволяв Польщу. Брав безпосередню участь у Берлінській операції. 2 травня 1945 р. був у будівлі Рейхстагу в Берліні. Він є учасником параду на Красній площі у Москві, був начальником почесної варти, що супроводжувала Прапор Перемоги з Берліна. Після війни служив у Німеччині, Київському військовому окрузі, Заполяр’ї, Прикарпатті. Був першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил СРСР. В.ВАРЄННІКОВ 5 років керував представництвом Міністерства оборони СРСР в Афганістані.

У квітні 2006 року М.ДОБКІН отримав нагороди від патріарха Російської православної церкви Алєксія II та предстоятеля УПЦ Московського патріархату митрополита Володимира (САБОДАНА).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter