Програма «Відродження лісів України» стартувала у Київській та Черкаській областях: оголошення результатів першого заліснення

17:53, 26 квітня 2006
Останні події
0 0

 28 квітня о 13.00 у рамках прес-конференції (прес-центр УНІАН) буде оголошено результати спільної роботи Київського Просвітницько-Миротворчого центру,  Канівського держлісгоспу та Грушівської сільської ради із заліснення територій, що постраждали внаслідок господарської діяльності людини. 

Програму створено за ініціативи Київського Просвітницько-Миротворчого центру і розраховано на період з 2006 по 2015 роки з метою сприяння реалізації  Державної програми “Ліси України”. Вперше програма “Відродження лісів України” провадиться в Київській та Черкаській областях. 

У  рамках  програми було розроблено й наразі реалізується 2-і моделі  співпраці  з районними держлісгоспами та органами місцевого самоврядування. У першому випадку йдеться про посадки, які здійснюються на землях Михайлівського та Бучацького лісництва Канівського держлісгоспу загальною площею 15 га. Друга модель передбачає заліснення територій, що перебувають у підпорядкуванні сільрад. Наразі у співпраці з Миронівською райдержадміністрацією, Центром зайнятості Миронівського району та Грушівською сільрадою триває висадка лісу поблизу села Дударі на ділянці площею 33 га.

У цілому до кінця поточного року планується висадити ліс на площі до 200 га (це приблизно 1 млн. дерев).

Програма сприятиме збільшенню показників лісистості й виконанню державних планів, створенню робочих місць під час дії програми.

Цілі Програми:

• Створення дієвої моделі співпраці громадських і державних організацій у справі відродження лісів та її поширення на території України.

• Залучення недержавного фінансування для реалізації заходів державної програми "Ліси України".

• Формування громадської думки шляхом проведення широкої інформаційної кампанії.

У прес-конференції візьмуть участь: 

- Олена Мазур, голова правління Київського Просвітницько-миротворчого центру

- Дмитро Афанасьєв, керівник програми “Відродження лісів України”

- Микола Рижков, директор Канівського держлісгоспу

- Віктор Маурер, завідувач кафедри лісових культур Національного аграрного університету

Представникам ЗМІ надаватимуться відеоматеріали ( у форматі miniDV та за вимогою BETACAМ SP).

 З питань акредитації та за додатковою інформацією звертатися до координатора програми Сергія Макарова за тел. 067 465 6340, 235 -37-43

Київський Просвітницько-Миротворчий центр - неприбуткова громадська організація, діяльність якої базується на сприянні реалізації заходів щодо духовного та фізичного здоров’я населення, сприяння аходам із забезпечення екологічної безпеки України

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter