Ряд нападів на співробітників штабів Віктора Ющенко і його прихильників скоєно в Одесі й області за кілька днів до початку виборів. Про це повідомили в прес-службі Одеського регіонального штабу Віктора Ющенко.

Так, 23 грудня близько 20 машин з біло-блакитною символікою в супроводі міліцейської машини під`їхали до штабу Віктора Ющенко в місті Ананьєве. Їхні пасажири зірвали символіку `Нашої України` і вивіску штабу, викрикували образи й погрози на адресу його співробітників. Місцева прокуратура погодилася прийняти заяву співробітників штабу тільки після появи представників преси й незалежних спостерігачів з відеокамерами.

У ніч на 24 грудня в селі Дібровка Котовського району невідомі напали на будинок ветерана війни, у якому в цей час перебували члени виборчої комісії від штабу Віктора Ющенко. Хулігани побили всі вікна і намагалися проникнути всередину будинку.

Співробітники Одеського регіонального штабу Віктора Ющенко переконані, що розлиття ртуті під вікнами Одеського міського фонду `Світлий Дім` 24 грудня також має політичне підґрунтя, тому що його засновник отець Олександр Чумаков є активним прихильником лідера блоку `Наша Україна`.

Віртуальна агенція новин