Команда Ющенка здатна на будь-які війни. Так відповів заступник керівника кампанії Віктора Ющенка Анатолій Гриценко на запитання журналістів: чи готові у штабі Ющенка до судової війни в разі, якщо Янукович оскаржить результати голосування 26 грудня.

Як повідомляє кореспондент МЦК, Гриценко заявив, що судовий позов штабу Януковича буде обов`язково, `але у Януковича немає жодного шансу, йому потрібно визнати свою поразку`.

На прес-конференції у штабі Ющенка, Грищенко відкинув припущення, що результати переголосування можуть бути сфальсифіковані. `Зважаючи на усі екзит-поли, оприлюднені за підсумками голосування 26 грудня, остаточні результати будуть 15% на перевагу Ющенка`, - наголосив Гриценко.

Він додав, що фальсифікації в першому турі становили 5-7%. У другому - 11,6%. `Зараз немає жодних підстав щоб влада фальсифікувала результати на всі 15%`, - зазначив Гриценко. Він додав, що штаб Ющенка здатний захистити будь-які результати.

Гриценко також запевнив, що компанія `Соціс` не проводила жодних екзит-полів 26 грудня і якщо хтось буде розповсюджувати таку інформацію, вона буде неправдивою.

МЦК