Штаб Віктора Януковича заявив про спробу отруїти чаєм спостерігача від цього кандидата на дільниці №15 119-го округу у Львові. Про це агенції „Українські новини` повідомила прес-служба штабу. За його даними, член виборчої комісії запропонував спостерігачеві випити чаю. Той знепритомнів і наразі перебуває в лікарні в критичному стані. Раніше, відповідно до повідомлення, два члени виборчої комісії цієї дільниці - Валентина Сорокотяга й Михайло Дорожовець - були отруєні чаєм та госпіталізовані.
Склянки доставили на експертизу.

За словами депутата Ігоря Шурми з дільниці №15 виборчого округу №119 були госпіталізовані 2 спостерігачі від Януковича, які прибули із Донеччини, після того, як вони випили запропонований членами комісії чай. На його думку, це була спроба отруєння, інформують „Українські новини`.

А представник територіальної виборчої комісії №119 повідомив „Українським Новинам`, що, дійсно, двом спостерігачам стало зле після того, як вони випили чай. Але, за його даними, тільки один із них був спостерігачем від Януковича. А інший був спостерігачем від Віктора Ющенка.

Громадське радіо